• شناسه خبر : 46207
  • تاریخ انتشار : 29 دی 1399 - 01:40

معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل با اشاره به اهمیت احقاق حقوق عامه در رابطه با عرضه نان باکیفیت گفت: جلوگیری از قاچاق آرد نقش مهمی در بهبود کیفیت نان عرضه شده در سطح استان دارد.

نان سنگک

 

 اکبر مرادی در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: قاچاق آرد به تعبیر ساده و حقیقی خود در واقع سودجویی برخی فرصت‌طلبان از سر سفره مردم است که در این باره دستگاه قضایی استان و دادستانی اردبیل با جدیت تمام در بحث قاچاق آرد ورود یافته و با خاطیان در این زمینه به شدت برخورد می‌کند.

وی از کشف ۳ تن آرد قاچاق در اردبیل خبر داد و اضافه کرد: این مقدار آرد نان از یک خودروی سواری در اردبیل کشف شد که در این زمینه یک نفر دستگیر و خودروی حامل آرد قاچاق نیز توقیف شد.

معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل امنیت غذایی مردم را خط قرمز دادستانی اردبیل دانست و تصریح کرد: در همین رابطه دادسرای اردبیل با همکاری و هماهنگی کلیه مراجع نظارتی، امنیتی و اطلاعاتی در همه ایام و حتی در روزهای تعطیل با رصد موضوع با هرگونه موارد تخلف مطابق قانون به شدت برخورد می‌کند.

به گفته مرادی بهبود کیفیت نان پخته و عرضه شده در سطح استان تنها با عملکرد یک ارگان یا جمیع نهادهای دخیل امکان‌پذیر نخواهد بود و در این زمینه همکاری و هم‌پایی مردم با دستگاه‌های ذی‌ربط شرط لازم برای بهبود کیفیت نان عرضه شده به خود مردم است.

وی همچنین با اشاره به جدیت و اهمیت موضوع کیفیت نان عرضه شده در نانوایی‌ها گفت: در این زمینه از عموم مردم تقاضا داریم در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک یا تخلف صورت گرفته در نانوایی‌ها مراتب را سریعا با مراجع قضایی یا انتظامی استان در میان بگذارند تا برخورد با متخلفین نیز در سریع‌ترین زمان انجام گیرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up