• شناسه خبر : 46209
  • تاریخ انتشار : 29 دی 1399 - 01:13

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با اشاره به تداوم رزمایش کمک مومنانه در اردبیل افزود: مردم و خیران در پویش کمک مومنانه مشارکت کنند.

بسته کالای غذایی

 

سردار جلیل بابازاده قانع در جلسه قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) که به‌صورت ویدئو کنفرانس با حضور فرماندهان نواحی  مسئولان کمیته‌های رزمایش کمک مومنانه استان اردبیل برگزار شد، اظهار داشت: از مردم و خیرین دعوت می‌شود برای یاری رساندن به نیازمندان در ایام کرونا در رزمایش کمک مومانه شرکت کنند.

وی با بیان اینکه در رزمایش کمک مومنانه جلوه‌هایی از احسان و خدمت مومنانه در کمک به نیازمندان توسط مردم خیر، بسیجیان و جهادگران استان به نمایش گذاشته شده است، افزود: برای تداوم این رزمایش  استفاده از ظرفیت رسانه‌ها و فضای مجازی نیز در جلب مشارکت‌های مردمی مهم  است و می‌توانیم از این فضا به شکل هنرمندانه برای جلب کمک‌های مردمی و انعکاس اقدامات با حفظ کرامت انسانی استفاده شود.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل بیان کرد: در مرحله اول و دوم کمک‌های مومنانه بیش از ۲۵۰ هزار بسته معیشتی بین مردم توزیع شد و در راستای تداوم کمک مومنانه مرحله سوم این رزمایش با همراهی خیرین و مردم  به‌صورت سازمان یافته در مدت ۳ ماه در کلیه نواحی استان تا ۲۵ فروردین سال ۱۴۰۰ تداوم می‌یابد.

بابازاده با تاکید بر اینکه بسیج و سپاه همواره در شرایط سخت، مخصوصا در روزهای کرونایی در کنار مردم بوده و خواهند بود، افزود: پایگاه‌های مقاومت بسیج در سطح استان به محل پایگاه‌های امدادگران و حافظان سلامت تبدیل می‌شوند تا در شناسایی افراد مبتلا، پیشگیری و قطع شیوع ویروس کرونا در جامعه، کمک حال کادر درمان و پزشکی شوند.

وی با اشاره به اینکه پایگاه‌های مقاومت بسیج، اقشار، رده‌ها و دفاتر بسیج سازندگی استان اردبیل نیز آماده جلب مشارکت‌های غیرنقدی مردم خیر و نوع‌دوست استان اردبیل هستند، افزود:  مردم خیر استان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب ۳۸۱۰۳۵۱۱۵۰۱۸۱۸۱ یا شماره کارت ۶۲۷۳۸۱۷۰۱۰۰۳۹۱۲۵ به‌نام «جذب و هدایت کمک‌های مردمی» در نزد شعب بانک سپه(انصار سابق) در سراسر استان اردبیل پرداخت کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up