• شناسه خبر : 46264
  • تاریخ انتشار : 29 دی 1399 - 08:30

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از اهتمام وزارت صمت بر رفع مشکلات پیش روی تولید خبر داد و گفت: برای حل مشکلات واحدهای تولیدی، صنعتی و فعالان اقتصادی از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

اشتغال

 

ارژنگ عزیزی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل در راستای حمایت از تولید اظهار داشت : به جهت حمایت از رونق تولید و ایجاد اشتغال برای جوانان استان در خصوص تغییر کاربری شرکت سرمایه گذاری پتروشیمی اردبیل به شهرک صنعتی مساعدت های لازم در دستور کار قرار می گیرد.

رئیس صمت استان اردبیل درباره حمایت همه جانبه از سرمایه گذاران و صاحبان صنایع در سطح استان گفت: همراهی و حمایت مجموعه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان از سرمایه گذاران و واحدهای تولیدی صنعتی در سطح استان به صورت کامل از گذشته در دستور کار بوده و همواره از این واحدها برای رشد و توسعه اقتصادی استان حمایت می شود.

صادقی با اشاره به اهتمام وزارت متبوع بر رفع مشکلات پیش روی تولید بیان کرد: در این راستا سازمان صمت استان به تبع از وزارت متبوع، برای حل مشکلات واحدهای تولیدی، صنعتی و فعالان اقتصادی از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.
در این جلسه مسائل و مشکلات ۷ واحد تولیدی شامل شرکت ثابت راه سبلان، مبلمان خانگی، فولاد پرهام، پتروشیمی اردبیل، ساوالان پلیمر، اسفنج دی و کاسپین خودرو در خصوص واگذاری زمین رسیدگی و تصمیمات لازم در جهت حل مشکلات واحدهای مذکور اتخاذ گردید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up