• شناسه خبر : 46369
  • تاریخ انتشار : 30 دی 1399 - 06:02

رئیس بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: روش‌های مختلفی برای احداث مساجد در روستاها و مناطق محروم توسط بسیج سازندگی استان در دستور کار قرار گرفته است.

مسجد

سرهنگ پاسدار علی پیرجاهد امروز در جلسه مشترک ستاد اقامه نماز و مجمع خیرین مسجد ساز و بسیج سازندگی سپاه استان اردبیل اظهار داشت: روش‌های مختلفی برای احداث مساجد در روستاها و مناطق محروم توسط بسیج سازندگی استان در دستور کار قرار گرفته است.

وی بیان کرد: درست است که در ساخت مساجد نمی‌توانیم از صفر تا ۱۰۰ درصد کمک مالی را داشته باشیم اما در حد توان سعی و تلاش خود را به‌کار می‌گیریم تا بتوانیم در تکمیل مساجد نیمه‌تمام کمک و مساعدت‌های مالی و معنوی را انجام دهیم.

رئیس بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل از اعلام آمادگی برای ساخت و تکمیل مساجد نیز خبر داد و گفت: اقدامات انجام یافته در این زمینه می‌تواند در تحقق اهداف مورد نظر بسیار مؤثر واقع شود که بنابراین نیاز است در این زمینه تمام سعی و تلاش خود را برای حل مشکلات اساسی انجام دهیم.

پیرجاهد ادامه داد: بسیج سازندگی در توسعه مناطق محروم و روستایی گام‌های اساسی برداشته و تاکنون در این زمینه اقدامات بسیار ارزشمندی انجام یافته است که شایسته تقدیر و قدردانی است و می‌توانددر تحقق اهداف مورد نظر رهنمون شود.

الله‌شکر عبدی، مدیرستاد اقامه نماز استان اردبیل نیز در ادامه با اشاره به اقدامات شایسته تقدیر بسیج سازندگی و مجمع خیرین مسجدساز اظهار کرد: خوشبختانه در این زمینه تاکنون اقدامات قابل توجهی انجام یافته و با احصاء و شناسایی مساجدی که نیاز به کمک مالی دارند برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته است.

نوبخت، رئیس مجمع خیرین مسجد ساز استان اردبیل نیز در ادامه بیان کرد: کمک‌رسانی به تکمیل هر چه سریع‌تر مساجد یکی از اولویت‌های اساسی است که به همین منظور برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه انجام یافته تا مردم بتوانند برای اقامه نماز از آن استفاده کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up