• شناسه خبر : 4638
  • تاریخ انتشار : 14 فروردین 1398 - 10:59

شهردار اردبیل گفت: از ابتدای عید نوروز 98 تاکنون بیش از یک هزار مشتاق فرهنگ و تاریخ از موزه عمارت شهرداری اردبیل بازدید کرده اند.

موزه عمارت

به گزارش از شهرخوان، حمید لطف اللهیان در گفتگو با خبرنگاران تصریح کرد: از ابتدای عیدنوروز بیش از یک هزار نفر از گردشگران نوروزی از عمارت تاریخی شهرداری اردبیل بازدید کردند که این میزان نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است.

وی افزود: در عمارت تاریخی شهرداری اردبیل جهت شناسایی تاریخ کهن شهر اردبیل به نسل های آینده ۱۶ گالری و ۱۹ غرفه متعدد ترکیبی از آور مفاخر ، مشاهیر و فرهیختگان اردبیل به نمایش در آمده است که ساعت کاری موزه عمارت تاریخی شهرداری اردبیل برابر با ساعت موزه های سراسر کشور از ۹ صبح تا ۷ عصر است.

شهردار اردبیل تصریح کرد: شهرداری اردبیل در جهت شناسایی ظرفیت های فرهنگی،هنری و تاریخی کلانشهر اردبیل در طول ایام نوروز هرروز در دونوبت اقدام به برگزاری توررایگان اردبیل گردی می کند.

لطف اللهیان اضافه کرد: امسال نیز شهرداری اردبیل با برنامه تر از هرسال و منسجم تر از همیشه شرایطی را فراهم کرد که ورود مسافران و گردشگران به اردبیل با ثبت خاطرات خوش و لذت بخش همراع باشد.

 

36 1

 

وی بیان کرد: ایجاد و تجهیز کمپ های استقبال از مسافران در ورودی های شهر از جمله امامزاده سید صدرالدین ، پارک فاطمیون ،مجتمع فدک و میدان ایثار به همراه پذیرایی از مسافران با آش دوغ و نان سنتی اردبیل نشان از خوش آمدگویی گرم و صمیمانه ای است که مدیریت شهری از گردشگران و مسافران به عمل آورده است.

شهردار اردبیل گفت: در کنار موارد طرح شده و اجرا برنامه های شاد و مناسبتی نورور در داخل شهر، موزه عمارت شهرداری اردبیل نیز توانسته است در سال های اول بهره برداری خود خیل مشتاقان فرهنگ هنر و تاریخ را به خود جلب کند که نتیجه احیای این مجموعه تاریخی شهرداری در چنین روزهایی نمود پیدا کرده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up