• شناسه خبر : 46428
  • تاریخ انتشار : 01 بهمن 1399 - 12:58

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: با تأمین به موقع اعتبارات و منابع پیش‌بینی شده طرح راه‌آهن اردبیل – میانه در موعد مقرر به بهره‌برداری می‌رسد.

راه آهن

داود شایقی پیش از ظهر امروز در جلسه بررسی روند اجرای پروژه راه‌آهن اردبیل اظهار داشت:  با تأمین به موقع اعتبارات و منابع پیش‌بینی شده طرح راه‌آهن اردبیل – میانه در موعد مقرر به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به این که اعتبارات مناسبی در لایحه بودجه سال آینده در نظر گرفته شده است، گفت: بهره‌برداری به موقع از این پروژه یکی از اولویت‌های اساسی است که در این زمینه درصدد هستیم به عنوان یکی از طرح‌های اولویت‌دار اجرای این پروژه را در به عنوان یکی از مطالبات مهم مردم در اسرع وقت به بهره‌برداری برسانیم.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: بررسی و نظارت روند اجرای پروژه و تأمین اعتبار به صورت ۱۰۰ درصدی در دستور کار قرار گرفته است که در این زمینه رایزنی‌های لازم با مسئولان کشوری در دستور کار قرار گرفته است.

شایقی اظهار کرد: تأمین اعتبار برای پروژه‌های نیمه‌تمام از جمله راه‌آهن اردبیل یکی از اولویت‌های اساسی برای تکمیل این پروژه است که در این زمینه تأمین اعتبارات از محل فاینانس و منابع ملی می‌تواند در تکمیل این پروژه نقش اساسی و شایانی ایفا کند.ژ

وی تصریح کرد: ارتقای توان توسعه‌ای در بخش‌های مختلف و ارتقای توان اقتصادی یکی از اولویت‌های اساسی برای دستیابی به اهداف مورد نظر است که درصدد هستیم با برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه گام برداشته و مشکلات موجود در این زمینه را برطرف کنیم.

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان اردبیل افزود: با توجه به این که اجرای راه‌آهن اردبیل بعد از مدت‌ها راکد مانده است اما هم‌اکنون پیشرفت فیزیکی این پروژه به ۸۵ درصد رسیده است که این مسئله نشان از سرعت مناسب اجرای این پروژه است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up