• شناسه خبر : 46458
  • تاریخ انتشار : 01 بهمن 1399 - 04:54

رئیس کل دادگستری استان اردبیل از صدور حکم بدوی متهمان پرونده منابع طبیعی مشگین ‌شهر خبر داد و گفت: ۱۰ سال حبس حکم قطعی برای متهمان اصلی پرونده صادر شد.

ناصر عتباتی

ناصر عتباتی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حکم بدوی برای متهمان پرونده منابع طبیعی شهرستان مشگین ‌شهر و حکم قطعی برای متهمان پرونده گمرک صادر شد.

وی افزود: در پرونده مربوط به منابع طبیعی شهرستان مشگین ‌شهر برای ۱۰ نفر متهم که با استفاده از موقعیت شغلی و ارتشا اقدامات مجرمانه مرتکب شده بودند رای بدوی صادر شد.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل بیان کرد: پرونده تخلفات منابع طبیعی پس از بررسی دقیق مستندات و مدارک در دادسرای اردبیل و دادگاه کیفری ۲ اردبیل منتهی به حکم محکومیت شده است.

عتباتی در مورد پرونده گمرک نیز تصریح کرد: در پرونده گمرک نیز برای ۱۰ نفر محکومیت قطعی صادر شده است که تعدادی از کارکنان گمرک اردبیل، گمرک شهرستان آستارا و گمرک استان آذربایجان شرقی و نیز تعداد افراد شخصی نیز جزو محکومین می ‌باشند.

وی افزود: این پرونده با همکاری اداره کل اطلاعات استان دستگاه قضایی استان تشکیل و در مراحل مختلف مورد رسیدگی واقع شد که برای هر یک از متهمان اصلی این پرونده محکومیت قطعی ۱۰ سال حبس، انفصال از خدمات دولتی، جزای نقدی و شلاق صادر شده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up