• شناسه خبر : 46498
  • تاریخ انتشار : 02 بهمن 1399 - 02:42

شهردار اردبیل گفت: با تلاش شبانه‌روزی نیروها و امکانات خدمات شهری شهرداری اردبیل، تمامی معابرهای اصلی شهر از برف پاکسازی شده و هیچ‌گونه اختلالی در تردد شهروندان وجود ندارد.

حمید لطف اللهیان

حمید لطف‌اللهیان امروز در بازدید از معابر شهری اردبیل اظهار داشت: با توجه به هشدار و اطلاعیه هواشناسی مبنی بر بارش برف در اردبیل تمامی نیروهای خدمات شهری به صورت آماده‌باش قرار داشتند که از همان ابتدای بارش اقدام به برف روبی و پاکسازی معابر کردند.

وی با بیان اینکه شیفت دوم پاکسازی و بازگشایی معابر از برف از ساعت ۳ بامداد با بسیج تمامی امکانات و نیروها در سطح شهر به‌منظور پاکسازی معابر جهت تردد شهروندان در اولین ساعات کاری از روز پنج شنبه انجام شد گفت: در این عملیات بیش از ۴۰۰ نیروی خدمات شهری و ۹۰ دستگاه برف روبی فعالیت داشتند.

شهردار اردبیل ضمن تقدیر و قدردانی از مشارکت و صبوری شهروندان تصریح کرد: از ابتدای بارش برف در اردبیل تمامی معابر ویژه شهر اعم از تقاطع های غیرهمسطح و شهرک های دارای سرازیری و سراشیبی و معابرهای حساس (خیابانهای منتهی به بیمارستانها، درمانگاه‌ها، کلانتری‌ها و مراکز خدمتی) با اولویت توسط نیروهای خدمات شهری  نمک پاشی و برف‌روبی شد تا مشکلی در تردد شهروندان ایجاد نشود.

لطف‌اللهیان با اشاره به استفاده حداقلی از نمک پاشی در معابر برای صیانت از محیط زیست و حفظ منابع طبیعی و پیشگیری از ضرر رساندن به تأسیسات شهری از جمله آسفالت گفت: امیدواریم شهروندان با رعایت نکات ایمنی در عبور ومرور مجموعه شهرداری را با مقابله با پدیده غیر اصولی نمک پاشی یاری کنند.

وی افزود: عملیات برف روبی همچنان در سطح شهر توسط اکیپ های مختلف در حال انجام است و معابر فرعی نیز پاکسازی خواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up