• شناسه خبر : 46516
  • تاریخ انتشار : 02 بهمن 1399 - 02:35

– فرماندار اردبیل از اختصاص تسهیلات برای توسعه واحدهای تولیدی در شهرستان اردبیل خبر داد و گفت: اولویت ما این است که با تلاش‌های انجام یافته شاهد رونق و توسعه اشتغال در شهرستان باشیم.

مسعود امامی یگانه

مسعود امامی‌یگانه صبح امروز در بازدید از برخی واحدهای تولیدی اردبیل اظهار داشت: ۱۵ میلیارد تومان تسهیلات برای توسعه دوواحد تولیدی شمش وفولاد و واحد تولیدی اکسیژن در شهرستان اردبیل اختصاص یافته است و ظرفیت تولید واشتغال این دو مجموعه افزایش یافته است.

وی گفت: واحد تولیدی شمش وفولاد اردبیل  که جز واحدهای راکد بوده باتسهیلات ۱۲ میلیارد تومان احیا شده وهم اکنون ظرفیت تولید ماهانه ۲هزار و۵۰۰ تن را دارد وبرای ۷۰نفر اشتغال ایجاد کرده که با راه اندازی واحدی تولیدی میلگرداین مجموعه اشتغال دراین مجموعه به ۱۲۰ نفر افزایش می‌یابد.

فرماندار اردبیل گفت: در واحد تولیدی اکسیژن و نیتروژن نیز که در ایام کرونا در تولید اکسیژن پیشگام بود برای ۵۰ نفر در این مجموعه اشتغال ایجاد شده است.

امامی‌یگانه احیای واحدهای تولیدی راکد و توسعه ظرفیت تولید و اشتغال واحدهای تولیدی درشهرستان را از اولویت‌های اساسی در شهرستان اردبیل عنوان کرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up