• شناسه خبر : 46528
  • تاریخ انتشار : 08 اسفند 1401 - 11:49

️شهردار اردبیل با اشاره به اینکه گفت: طبق شاخص‌های تعیین شده، “شهروندان نمونه” اردبیل انتخاب و معرفی خواهند شد.

شهروند نمونه در اردبیل انتخاب و معرفی می‌شود

️به گزارش شهرخوان، محمود صفری در جلسه شورای سیاست‌گذاری انتخاب “شهروند نمونه” که با حضور اعضای شورای اسلامی شهر، مدیرکل صداوسیمای مرکز اردبیل و سایر مسئولان شهری برگزار شد، اظهار کرد: شهروندان نمونه اردبیل طبق شاخص‌های تعیین شده در شورای سیاست‌گذاری انتخاب شهروند نمونه، انتخاب و معرفی خواهند شد.

️ وی با بیان این‌که آبادانی و توسعه شهری با مشارکت شهروندان میسر خواهد بود، ادامه داد: شهرداری به‌عنوان یک نهاد مردمی و عمومی از مردم و برای مردم است، حقیقتا مشارکت شهروندان در توسعه شهری نقش مهمی در آبادانی شهر داشته و تکریم شهروندان نمونه از وظایف شهرداری اردبیل است.

️صفری ادامه داد: شهروندان نمونه اردبیل بعد از انتخاب طبق شاخص‌های مشخص شده طی مراسمی با حضور مسئولان استانی تجلیل و به‌عنوان الگوی رفتاری برای سایر شهروندان، معرفی می‌شوند.

️در ادامه علی ملااحمدی، مدیرکل صداو‌سیمای‌مرکز اردبیل با بیان این‌که شهروندان نقش به‌سزایی در توسعه عمران و آبادانی شهر دارند، افزود: شهروندان نمونه می‌توانند الگوی رفتاری سایر شهروندان باشند و در این زمینه تجلیل و معرفی شهروندان نمونه ار سوی شهرداری، اقدام ارزنده‌ای است که قدردان این اقدام شهرداری هستیم.

️وی گفت: در تعیین شاخص‌های گزینش و انتخاب شهروندان نمونه باید دقت لازم صورت گیرد و رفتارهای اجتماعی آن‌ها به‌عنوان الگو در جامعه باشد.

️مدیرکل صداوسیمای مرکز اردبیل تصریح کرد: با پخش تیزر و انتخاب شهروند نمونه در شبکه استانی در جهت اطلاع‌رسانی این رویداد تلاش می‌کنیم، همچنین از زحمات و اقدامات روابط عمومی شهرداری در اطلاع‌رسانی این رویداد تقدیر می‌کنیم البته پیشنهاد می‌کنیم روابط عمومی نیز در انتخاب و برگزاری مراسم شهروند نمونه به‌عنوان یک برنامه مردمی مشارکت داشته باشد.

️در ادامه جواد انصاری، رییس شورای اسلامی شهر اردبیل با اشاره به این‌که انتخاب شهروندان نمونه اقدام خوبی از سوی شهرداری اردبیل است و جای قدردانی دارد، گفت: ما از شهرداری انتظار داریم در انتخاب شهروندان نمونه نهایت دقت و حساسیت را به‌کار بگیرند و با شایسته‌سالاری و بررسی تمامی شاخص‌های تعیین شده، پیش بروند.

️وی افزود: شهروندان نمونه نقش مهمی در فرهنگ‌سازی شهری دارند و الگوپذیری از شهروندان نمونه توسط شهروندان از دلایل انتخاب شهروند نمونه از سوی شورای اسلامی شهر و شهرداری اردبیل است.

️حبیب فتحی، عضو شورای اسلامی شهر اردبیل و رئیس کمیسیون زیباسازی محیط شهری نیز در این جلسه اظهار کرد: انتخاب شهروندان نمونه از اقدامات لازم و شایسته شهرداری اردبیل است و قطعا باید در انتخاب شهروندان نمونه نهایت دقت و تحقیق انجام شود.

️وی بیان کرد: شاخص‌های تعیین شده برای انتخاب شهروندان نمونه باید در گزینش شهروندان نمونه لحاظ شده و با نهایت دقت و شایسته‌سالاری انتخاب شهروند نمونه انجام شود.

️علیرضا غریبی، عضو شورای اسلامی شهر و رئیس کمیسیون فنی و عمرانی شورای شهر اردبیل در این جلسه گفت: ما از تلاش رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اردبیل و همکاران شهرداری در برگزاری رویداد انتخاب شهروندان نمونه تشکر می‌کنیم و تمام تلاش خود را جهت برگزاری این رویداد به شکل مطلوب به‌کار خواهیم بست.

️وی گفت: باید اخبار انتخاب “شهروندان نمونه”، در صداوسیما، فضای مجازی وکانال‌های شهرداری به شکل ویژه اطلاع‌رسانی شود تا تمام شهروندان در جریان این رویداد قرار گیرند چرا که این رویداد برای شهروندان برگزار می‌شود و یازمند مشارکت شهروندان است.

️میرمحمد سیدهاشمی عضو شورای اسلامی شهر نیز در این جلسه تصریح کرد: برگزاری رویداد انتخاب شهروندان نمونه از اقدامات خوبی است که توسط شهرداری اردبیل برگزار می‌شود و شاخص‌های تعیین شده ملاک انتخاب شهروندان نمونه خواهد بود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up