فرمانده انتظامی استان اردبیل گفت: اوباش قمه به دست با دستور مقام قضائی روانه زندان شد.

دستگیری مجرم

سردار هوشنگ حسینی در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: به دنبال اعلام مرکز فوریت پلیسی ۱۱۰ مبنی بر عربده کشی و قدرت نمایی شرور قمه به دست در میدان جانبازان مشگین ‌شهر ماموران کلانتری مربوطه به محل اعزام شدند.

وی در ادامه افزود: مأموران کلانتری با حضور در محل مشاهده کردند یکی از اراذل و اوباش سابقه ‌دار با استفاده از یک قبضه سلاح سرد اقدام به شرارت و عربده ‌کشی و مجروح کردن یک شهروند کرده که با اقدام به موقع پلیس دستگیر و با دستور مقام قضائی روانه زندان شد.

حسینی همچنین تأکید کرد: حفظ نظم عمومی و امنیت شهروندان جزو خطوط قرمز نیروی انتظامی است و با هرگونه ایجاد رعب و وحشت یا اخلال در نظم عمومی نیروی انتظامی قاطعانه و براساس قانون برخورد خواهد کرد.

فرمانده انتظامی استان اردبیل بیان کرد: در پرونده مجرمانه این شرور سوابقی از جمله شرارت، ایجاد مزاحمت و عربده‌ کشی وجود دارد.

حسینی تصریح کرد: عمل به قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و پایبندی به ضوابط نظام یک اولویت اساسی است که عموم مردم باید به نوبه خود آن را رعایت کرده و اقدام به ناامنی و اغتشاش ‌آفرینی نکنند.

وی با اشاره به اینکه اقدام پلیس رضایت مندی مردم این محله را به دنبال داشته است، افزود: پلیس در هر شرایطی اجازه عرض اندام و قدرت نمایی به اراذل و اوباش و مخلان آسایش مردم را نداده و با اقتدار در برابر آنها ایستادگی خواهد کرد.

  پرینت

https://shahrkhan.ir/46532