• شناسه خبر : 46614
  • تاریخ انتشار : 04 بهمن 1399 - 01:58

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل با اشاره به ثبت یک روز بدون فوتی کرونایی در اردبیل گفت: به دنبال رسیدن به یک وضعیت پایدار هستیم که نیازمند همکاری و مشارکت همه‌جانبه مردم است.

پی سی آر کرونا

شهرام حبیب‌زاده ظهر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: وضعیت کرونایی در استان اردبیل طبق روال هفته گذشته ادامه دارد و جز تبدیل وضعیت شهرستان سرعین به شرایط آبی، شهرستان‌های خلخال و پارس‌آباد همچنان زرد هستند.

وی با اشاره به ثبت یک روز بدون فوتی کرونایی در اردبیل گفت: به دنبال رسیدن به یک وضعیت پایدار هستیم که نیازمند همکاری و مشارکت همه‌جانبه مردم است که این موضوع با رعایت نکات بهداشتی و ضوابط ستاد مقابله با کرونا حتمی است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل ادامه داد: در حال حاضر بیشترین آمار بستری‌های استان اردبیل مربوط به شهرستان اردبیل است که این موضوع نشان از لزوم توجه به موارد بهداشتی در این شهرستان و کاهش دورهمی‌ها و تجمعات است.

حبیب‌زاده تصریح کرد: نگران وضعیت کاملاً شکننده کرونایی در استان اردبیل هستیم و انتظار داریم مردم با دقّت بیشتری نسبت به کاهش رفت‌وآمدها و تجمّعات اهتمام داشته باشند و از محافل عمومی به دور باشند چرا که دلیل اصلی ادامه فوتی‌ها و ابتلاها مربوط به همین موضوع است.

وی اظهار کرد: انتظار ما از شهروندان این است که شست‌وشوی مکرر دست‌ها با آب و صابون را مورد توجه قرار دهند و با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و نیز استفاده دائم از ماسک در زنجیره انتقال این ویروس حرکت نکنند که این موضوع برای ما بسیار حائز اهمیت است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up