• شناسه خبر : 46661
  • تاریخ انتشار : 04 بهمن 1399 - 10:00

اعضای جدید هیئت مدیره شرکت توسعه گردشگری استان اردبیل طی مراسمی معرفی شدند.

مسافر گردشگر

 

طی مراسمی در اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل، با حضور مدیرکل و معاونان، اعضای جدید هیئت مدیره شرکت توسعه گردشگری ایران در استان اردبیل معرفی شد.

در این مراسم خانم زهرا قدیمی به عنوان رئیس جدید هیئت مدیره این شرکت و آقای علیرضا محمدی به عنوان مدیرعامل این شرکت منصوب شدند.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل در این مراسم ضمن آرزوی توفیق برای هیئت مدیره جدید، خلاقیت، کارآفرینی و تلاش و جدیت در جذب سرمایه‌ گذاری ‌های شاخص و جاذب گردشگر را از ضرورت ‌ها و اولویت ‌های اصلی این شرکت برشمرد.

علیرضا محمدی سرپرست این شرکت نیز ضمن تقدیر و تشکر از حمایت‌ های اداره کل میراث فرهنگی، افزود: در سایه این حمایت ‌ها و جدیت تک تک اعضا تلاش خواهیم کرد تا شرکت توسعه گردشگری در جای جای استان نقش پررنگ تری در توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال ایفا نماید.

زهرا قدیمی، رئیس جدید هیئت مدیره نیز از حسن اعتماد مجموعه تقدیر و تشکر کرده و افزود: همدلی و هم ‌افزایی و استفاده از ظرفیت فرا بخشی و ارگان‌ های مختلف مانند شهرداری ‌ها و شورای اسلامی شهرها در دستور کار ویژه این شرکت قرار خواهد گرفت.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up