• شناسه خبر : 46663
  • تاریخ انتشار : 04 بهمن 1399 - 10:48

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: خام ‌فروشی آفت محصولات تولیدی شرکت کشت و صنعت مغان است.

IMG 5388

آیت‌الله سیدحسن عاملی در دیدار با اعضای هیات مدیره کشت و صنعت دامپروری مغان اظهار داشت: خام ‌فروشی آفت محصولات تولیدی شرکت است و راه ‌اندازی صنایع تبدیلی و تکمیلی می ‌تواند از راه‌ های جلوگیری از خام‌ فروشی باشد.

وی با بیان اینکه با روحیه جهادی و سرمایه ‌گذاری می ‌توان شاهد راه ‌اندازی صنایع تبدیلی و تکمیلی در استان بود، گفت: شرکت کشت و صنعت مغان باید چنان توسعه یابد که علاوه بر افزایش تولید و اشتغال و رفع مشکلات کارگران و کارکنان بتواند در امور خیریه از قبیل احداث بیمارستان، درمانگاه و موسسه خیریه مشارکت کند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل بیان کرد: کشت و صنعت مغان قابلیت ‌های فراوانی در حوزه های مختلف دارد و به عنوان یک ظرفیت بزرگ اقتصادی نه تنها برای منطقه بلکه برای کشور محسوب می ‌شود که باید در حراست از این ثروت خدادادی نهایت تلاش خود را بکار ببریم.

عاملی با بیان اینکه باید تلاش شود تولید محصولات استراتژیک در این شرکت توسعه یابد، تصریح کرد: اولویت اول شرکت ایجاد یک پژوهشکده قوی است و اولویت بعدی باید معطوف به بسته‌ بندی محصولات تولیدی و صادرات آن باشد.

وی افزود: بالاترین درآمد حاصله در آخرین حلقه تولید است که برای دستیابی به آن راهی جز بسته ‌بندی محصولات و چگونگی صادرات آن وجود ندارد و با انجام کارهای تحقیقاتی می ‌توان خلاء‌ها و نارسایی ‌های شرکت را شناسایی و نسبت به انجام کارهای کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت اقدام کرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up