• شناسه خبر : 46669
  • تاریخ انتشار : 04 بهمن 1399 - 11:15

رئیس‌ کل دادگستری استان اردبیل گفت: با پیگیری‌ های مکرر سبلان پارچه فردا به صاحب اصلی ‌ش بازگردانده می ‌شود.

ناصر عتباتی

ناصر عتباتی اظهار داشت: با توجه به اهمیت بسیار مهم این کارخانه در استان و منطقه و پیرو سفر رئیس قوه قضاییه به استان و پیگیری مصوبات از سوی دادگستری استان کارخانه سبلان پارچه فردا به صاحب اصلی ‌ش بازگردانده می ‌شود.

وی با بیان اینکه موضوع رسیدگی و تعیین تکلیف کارخانه سبلان پارچه اردبیل یک مطالبه عمومی در استان اردبیل است، گفت: فردا سبلان پارچه تحویل صاحب اصلی می ‌شود تا بتواند فعالیتش را با تمام قوت در اردبیل شروع کند.

رئیس ‌کل دادگستری استان اردبیل ابراز کرد: سبلان پارچه از ظرفیت عظیم اشتغال و توسعه برخوردار است که امیدواریم با رفع مسائل و مشکلات این کارخانه به ‌زودی شاهد رونق اشتغال و رفع بیکاری در استان باشیم.

عتباتی با اشاره به اینکه دیوان ‌عالی حکم بازگشت کارخانه به مالک اصلی را صادر کرد، گفت: تعیین تکلیف بدهی ‌های کارخانه به بانک و تسریع در روند اشتغال و ارتقای تولید در دستور کار است.

وی افزود: کارخانه سبلان پارچه جزء کارخانه ‌های تراز نخست کشور است که از صفر تا صد صنعت نساجی و تولید پوشاک را انجام می ‌دهد و با تحویل این کارخانه به صاحب اصلی ‌اش امیدواریم زمینه خود اتکایی و عرضه محصولات با کیفیت با تکیه بر توان بومی را به نمایش بگذاریم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up