• شناسه خبر : 46789
  • تاریخ انتشار : 06 بهمن 1399 - 07:30

با تعبیر خواب چاق ،تعبیر خواب دیدن چاقی در خواب ،تعبیر خواب دیدن چاق شدن دیگری در خواب و انواع تعبیر خواب چاقی همراه ما باشید.

چاقی

دیدن خواب های مختلف در اختیار خود انسان نیست به همین دلیل کسی را به دلیل دیدن خواب مجازات نمی کنند.اگر شخصی خود را در بهشت در میان فرشتگان ببیند، اما رفتار و کردارش خلاف دین باشد، با دیدن چنین خوابی در شمار نیکان و صالحان قرار نمی‌گیرد. همچنین اگر شخصی خود را در میان آتش جهنم ببیند، این شخص با دیدن این خواب در شمار فاسقان و کافران قرار نمی‌گیرد. البته این‌گونه خواب‌ها می‌تواند یک نشانه و علامت از سوی خداوند باشد.در متن زیر تعبیر خواب چاقی را قرار داده ایم.می توانید تعبیر خواب چاق ما را در سایت پرشین وی بخوانید.

چاقی در خواب نشانه سلامت نیست اما گویای فراوانی نعمت و فراخی روزی می تواند باشد. چنانچه لاغر هستید و در خواب ببینید چاق شده اید وضع مالی شما بهبود می یابد و غم و اندوه شما رفع می گردد مشروط بر اینکه زیاد چاق نشده باشید چون در خواب نیز عدم تناسب خوب نیست.

اگر کسی در خواب ببیند که چاق شده است، به پول و ثروتش افزوده میگردد.

تعبیر خواب زیاد چاق شدن

اگر ببینید که زیاد چاق شده و تغییر شکل داده اید تعبیری که کرده شد معکوس می گردد.

اگر در خواب دیگران را چاق ببینید ، علامت آن است که اوقات و فعالیتهای لبریز از موفقیت خواهید داشت

اگر در خواب دیگری را چاق ببینید و او در بیداری لاغر باشد همین تعبیر برای او نیز هست. چنانچه چاق باشید و در خواب خود را لاغر ببینید خواب شما نشانه آنست که از جانب سلامت خود یا وضعی که دارید نگران هستید اما گویای این نیست که در آینده نگرانی پیش می آید. به هر حال فربهی متناسب در خواب خوب است و از فراوانی نعمت خبر می دهد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up