• شناسه خبر : 46860
  • تاریخ انتشار : 08 بهمن 1399 - 10:44

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: اردبیل جزء پنج استان برتر در بحث فنآوری کشور می باشد.

 

فناوری و تکنولوژی اینترنت رایانه

صادقی در جلسه هم اندیشی با بسیج مهندسین گفت: استان ما جزء پنج استان برتر در بحث فنآوری کشور می باشد که بایستی از این ظرفیت ها برای تحقق شعار جهش تولید بهره ببریم تا به معنای واقعی جهش تولیدرا در استان داشته باشیم.

وی افزود: درسازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل به تبع از وزارت متبوع در راستای عملیاتی کردن فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص جهش تولید، تمهیداتی را انجام دادیم برای احیا واحدهای تولیدی و جلسات متعددی را با بسیج مهندسین برگزار کردیم تا از نقش موثر بسیج در احیای صنعت استان ، استفاده بهینه داشته باشیم.

وی ادامه داد: برخی از واحدهای صنعتی راکد استان به خاطر مشکلات مالی غیر فعال نشده اند بلکه به دلایل مختلف دیگری که دارند نتوانستند به چرخه تولید برگردند که کارشناسان ما این مشکلات را پس از احصاء رفع کرده و تولید این واحدها را احیا می‌کنند.

این مقام مسئول با اشاره به پشتیبانی و حمایت ازواحد های صنعتی راکد توسط سازمان صمت استان گفت: این سازمان در تمامی مراحل از واحدهای صنعتی و سرمایه گذاران حمایت کرده و تلاش می‌کنیم که مشکلات واحدهای تولیدی مانند کمبود نقدینگی ، پرداخت تسهیلات جدید، و سایر موانع تولید را با همراهی استاندار ، قوه قضایی استان ، بانکهای عامل و بسیج مهندسین درکارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان برطرف کنیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up