استاندار اردبیل گفت: مسئولین دستاوردهای امروز انقلاب را بازگو کنند.

راهپیمایی

 

اکبر بهنام ‌جو در جلسه ستاد دهه فجر استان اردبیل اظهار داشت: با توجه به اینکه دستاوردهای انقلاب اسلامی در دورهای مختلف، متنوع است باید مسئولین دستاوردهای به روز انقلاب را بازگو کنند.

وی با بیان اینکه باید متفاوت ‌تر از سال ‌های گذشته مراسم دهه فجر را برگزار کنیم، گفت: اصناف، کسبه و بازاریان در تزئین شهر به کمک شهرداری ‌ها آمده و سر درب محل کسب خود را به پرچم ‌ها و پوسترها تزئین کنند و این ایام را گرامی بدارند.

بهنام جو در بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی دوری از مسائل حزبی و جناحی را جایز ندانست و افزود: سخنرانان و مسئولین در ارائه گزارش عملکرد خود رضایت و مطالبات مردم را پیگیری کنند چرا که نظام جمهوری اسلامی ایران بر پایه مردم سالاری دینی بنیانگذاری شده است.

وی به تخصیص بودجه ‌های عمرانی برای پروژه ‌های استان اردبیل اشاره کرد و گفت: در شرایط اقتصادی نامساعد کشور، استان اردبیل در جذب تسهیلات بخش صنعتی عملکرد مناسبی دارد و برای پروژه راه آهن اردبیل نیز یک هزار و دویست میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته است.

استاندار اردبیل برای ارائه محتوا به فضای مجازی از تشکیل اتاق تولید محتوا خبر داد و گفت: مسئولین اتاقی را با حضور فعالین و متخصصین حوزه دعوت کرده و برای مردم و مخاطبین فضای مجازی محتوای قابل فهم تولید کنند.

  پرینت

https://shahrkhan.ir/46934