• شناسه خبر : 46936
  • تاریخ انتشار : 08 بهمن 1399 - 11:07

نماینده مردم اردبیل، نیر، نیمن و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: اتصال راه آهن اردبیل به مغان را پیگیری می‌کنیم.

 

راه آهن

 

علی نیکزاد در جریان بازدید از راه آهن اردبیل اظهار داشت: اتصال راه آهن اردبیل به مغان را پیگیری خواهیم کرد و چشم انداز ریلی ما اتصال به خطوط آهن بین المللی است.

وی با بیان اینکه اجرای و تکمیل پروژه راه آهن اردبیل بسیار ضروری است، گفت: اجرای پروژه بعد از توقفی ۵ ساله کلید خورده است و طبق وعده‌ های دولت قرار است که این پروژه تا پایان دولت دوازدهم مورد بهره برداری قرار گیرد و این مسئله مورد انتظار مردم است.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نیمن و سرعین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در سفر وزیر راه صورتجلسه ای داشتیم که متعهد شده بودند بالغ بر ۱۰۰کیلومتر پروژه روسازی و ریل گذاری، اتمام کل زیر سازی و ۶ ایستگاه به بهره بردادی برسد که اگر این امر محقق شود می توان به جرات گفت سال ۱۴۰۰سال به صدا در آمدن سوت قطار در اردبیل خواهد بود.

نیکزاد تصریح کرد: تعریض جاده سرچم- اردبیل نیز از اولویت ‌های اساسی است که در این زمینه نیز انتظار می ‌رود این پروژه به مرحله اجرایی برسد.

وی با اشاره به اینکه جذب اعتبارات ملی برای پروژه ‌های استان اردبیل در اولویت است، افزود: در نظر داریم بتوانیم با جذب اعتبارات ملی عملیات اجرایی پروژه‌ های شهرستان اردبیل را سرعت بخشیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up