• شناسه خبر : 46962
  • تاریخ انتشار : 09 بهمن 1399 - 08:49

فرمانده سپاه ‌استان اردبیل ضرورت دور نگه داشتن فضای ورزش را از دخالت‌های سیاسی یادآور شد و گفت: ما در این عرصه به افراد با تجربه و پرتحرک نیازمندیم تا فضای ورزش که فضای روان‌درمانی است به خوبی اصلاح شود.

ورزش

سردار پاسدار جلیل بابازاده، فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل در دیدار با رئیس فدراسیون کشتی با قدردانی از تلاش مجموعه ورزش و جوانان و هیئت کشتی استان در ارتقای سلامت جسمی و روحی جوانان اظهار داشت: ما با یک همت جمعی می‌توانیم برای جوانان ارزشمند این خطه فضای با نشاط ورزشی را فراهم کنیم.

وی با گرامیداشت فرا رسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افزود: جوانان ما در مقطعی با حضور در جبهه‌های حق علیه باطل افتخارآفرینی کرده و بعد از پایان جنگ نیز با حضور در میادین ورزشی و افتخارآفرینی در این عرصه پرچم جمهوری اسلامی ایران را در میادین جهانی و بین‌المللی به اهتزاز درآوردند.

بابازاده بیان کرد: ما میراث‌دار مردان مخلص و خدایی هستیم که در همه عرصه‌ها چه در دوران جنگ و چه در شرایط کنونی با روحیه انقلابی و خدمت صادقانه در عرصه‌های مختلف حضور داشته که در این بین تلاش و مجاهدت ورزشکاران ما به ویژه پیشکسوتان رشته‌های مختلف ورزشی ستودنی است.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل ضرورت دور نگه داشتن فضای ورزش را از دخالت‌های سیاسی یادآور شد و اظهار کرد: ما در این عرصه به افراد با تجربه و پرتحرک نیازمندیم تا فضای ورزش که فضای روان‌درمانی است به خوبی اصلاح و مورد توجه قرار گیرد.

بابازاده بیان کرد: در استان اردبیل به تعداد ۷۴ حوزه مقاومت، ۷۴ سالن ورزشی به نام صالحین احداث کردیم که متراژ آنها ۴۲۰ متر مربع است.

وی ادامه داد: به ازای هر ناحیه سپاه نیز یک سالن ۹ دی به متراژ یک‌هزار و ۲۰۰ متر احداث شده که ما این مجموعه‌ها را با استحکام و تجهیزات مناسب آماده راه‌اندازی کردیم تا جوانان و ورزشکاران از این فضا و سالن‌ها استفاده کنند.

بابازاده ضمن اعلام حمایت از کشتی استان به رئیس فدراسیون کشتی قول مساعد داد تا این سالن‌های ورزشی را در اختیار رشته کشتی قرار داده تا جوانان و نوجوانان از این فضا استفاده کرده و به تربیت و تعالی روحی و جسمی خود همت کنند.

فرمانده سپاه استان با بیان اینکه در کنار ارتقا سلامت جسمی و روحی ضرورت دارد مجموعه سپاه به کمک هموطنان در بخش معیشتی بشتابد، اظهار کرد: در این ایام کرونایی سپاه در کنار اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی و پایش ۹۸ درصدی مردم استان سعی کرده با توزیع مایحتاج ضروری مردم کمک‌های واقعی را از نیازمندان انجام دهد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up