• شناسه خبر : 47082
  • تاریخ انتشار : 11 بهمن 1399 - 07:12

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: تصمیمات خوبی در حوزه صادرات محصولات کشاورزی به کشورهای مختلف گرفته شده است و به زودی شاهد دستاوردهای خوبی در این حوزه خواهیم بود.

کاشت زمین کشاورزی

عباس جهانگیرزاده اظهار داشت: تصمیمات خوبی در حوزه صادرات محصولات کشاورزی به کشورهای مختلف گرفته شده ‌و به زودی شاهد دستاوردهای خوبی در این حوزه خواهیم بود.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس ادامه داد: برگزاری نمایشگاه‌های کشاورزی در شرایط فعلی برای حوزه کشاورزی کشاور بسیار حائز اهمیت و مفید است که انتظار می‌رود همکاری‌های خوبی در این زمینه مبنای کار باشد تا بتوانیم مشکلات موجود در این زمینه را برطرف کنیم.

وی ادامه داد: این نمایشگاه‌ها می‌تواند نقش مهمی در ارتباط موثر بین تولیدکننده و کشاورزان برای توسعه بخش کشاورزی ایفا کند، چرا که مستقیماً با هم در ارتباط خواهند بود و این مسئله در احصاء و شناسایی مشکلات کشاورزی و نیاز آنان به ملزومات اساسی با اطلاع و آگاهی‌های تولیدکنندگان محقق می‌شود.

جهانگیرزاده اظهار کرد: آن طور که ارزیابی شده است در حدود ۹۰ درصد از ادوات کشاورزی تولید شده که در نمایشگاه نیز حضور دارند، داخلی‌سازی شده‌اند که این مهم برای صنعت کشاورزی ایران باعث افتخار است و نیاز است در این زمینه تمهیدات لازم برای رسیدگی به مطالبات کشاورزان مبنای کار باشد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up