• شناسه خبر : 47109
  • تاریخ انتشار : 12 بهمن 1399 - 02:50

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل نیز در ادامه اظهار کرد: عطرافشانی و ادای احترام به شهدای والامقام اولویت اساسی است و به همین منظور ۶۰۰ برنامه برای برگزاری برنامه‌های مختلف در ایام دهه مبارک فجر در نظر گرفته شده است.

دانش آموز مدرسه

احمد ناصری، مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل اظهار کرد: عطرافشانی و ادای احترام به شهدای والامقام اولویت اساسی است و به همین منظور ۶۰۰ برنامه برای برگزاری برنامه‌های مختلف در ایام دهه مبارک فجر در نظر گرفته شده است.

وی بیان کرد: برگزاری برنامه‌ها در مدارس مناطق روستایی و عشایری به صورت حضوری در نظر گرفته شده و در مدارسی که دانش‌آموزان در آن حاضر نیستند در فضای مجازی در نظر گرفته شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل ادامه داد: یادواره‌ها و جشنواره‌های مختلف با هدف دستیابی به ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی در نظر گرفته شده و محور اصلی برنامه‌ها خود دانش‌آموزان خواهد بود که در این زمینه ابزار هنر استفاده می‌شود.

ناصری تصریح کرد: برنامه‌ریزی‌های لازم برای شکل‌گیری شخصیت انقلابی دانش‌آموزان در نظر گرفته شده است که تمهیدات لازم در این زمینه به عمل آمده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up