• شناسه خبر : 47132
  • تاریخ انتشار : 12 بهمن 1399 - 11:57

فرماندار نمین از آغاز بهره‌برداری سه هزار و ۸۵۰ میلیارد ریال طرح اقتصادی و عمرانی به مناسبت دهه فجر در این شهرستان خبر داد.

افتتاح

عاطف ناصری بیان کرد: امسال ۱۰ طرح اقتصادی متکی بر فناوری‌های جدید با اعتبار نزدیک به سه هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال و اشتغال‌زایی ۲۲۹ نفر در شهرستان نمین به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی افزود: گروه صنعتی اسپیناس، کارخانه فرآوری فولاد پاسارگاد، کارخانه تولید کاغذ از سنگ گروه شایسته‌سازان، کارخانه آهک هیدراته با قابلیت صادرات، کارخانه بسته‌بندی و فرآوری عسل با توجه به جایگاه استان در تولید این محصول، کارخانه تولید پروفیل آلتین مغان، ساروج‌سازان سبلان و کارخانه تولید قطعات بتنی و فوم  از جمله طرح‌هایی هستند که در حوزه‌های سرمایه‌گذاری و اشتغال اثر خوبی در سطح شهرستان خواهد داشت.

فرماندار نمین افزود: همچنین عملیات اجرایی چند واحد جدید دهه فجر در این شهرستان آغاز خواهد شد و کارخانه تولید لاستیک هیبریدی، انبار هفت هزار تنی نگهداری محصولات کشاورزی و فاز دوم کارخانه آکام فلز سوله، پنج سایت تلفن همراه برای تقویت آنتن‌دهی و اینترنت، هر یک با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال نیز افتتاح خواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up