• شناسه خبر : 47160
  • تاریخ انتشار : 13 بهمن 1399 - 02:02

به مناسبت دومین روز از دهه مبارک فجر طرح‌ها و پروژه‌های مختلفی در سطح استان به بهره‌برداری رسید که از جمله می‌توان به پروژه‌های آبرسانی عشایر و نیز طرح‌های مختلف محرومیت‌زدایی و اشتغال‌زایی اشاره کرد.

975

سیدکاظم موسوی، نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین و عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل اظهار داشت: با توجه به تمهیدات لازم و اندیشیده ۱۶ بهمن ماه به مناسبت دهه مبارک فجر ۲۵ پروژه محرومیت‌زدایی و اشتغال‌زایی در اردبیل افتتاح می‌شود و سردار سلامی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سردار سعید محمد فرمانده  قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء به همین منظور سفری به اردبیل خواهند داشت.

وی ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ایام‌الله دهه مبارک فجر گفت: این ایام فرصت مغتنمی برای معرفی دستاوردهای مقدس انقلاب اسلامی است که با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام و تجدید بیعت با آنان در دستور کار قرار گرفته و هر سال تجدید بیعت با آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی زنده می‌شود.

در ادامه قادر برجی، مدیر درمان تأمین اجتماعی اردبیل اظهار کرد: ارائه خدمات غیرحضوری و حذف دفترچه‌های درمانی به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر در اردبیل شتاب بیشتری به خود گرفته و تمام سعی و تلاش ما کنترل وضعیت کرونا در استان است.

وی ادامه داد: تأمین اجتماعی به عنوان بزرگ‌ترین نهاد بیمه اجتماعی کشور به دنبال دانش‌افزایی و مهارت‌های حرفه‌ای است که درصدد هستیم با ایجاد انگیزه در تمامی حوزه‌ها در راستای تأمین آسایش خاطر آنان اقدامات لازم و اساسی را انجام دهیم و با رویکرد عدالت اجتماعی ورود پیدا کنیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up