• شناسه خبر : 47176
  • تاریخ انتشار : 13 بهمن 1399 - 02:20

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل نیز در جلسه هماهنگی برگزاری برنامه‌ها و افتتاح‌های دهه فجر در اردبیل گفت: همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیش از ۵۰۰ برنامه ورزشی و حوزه جوانان در استان اردبیل برگزار می‌شود.

باشگاه ورزشی

همزمان با دومین روز از آغاز دهه مبارک فجر مراسم عطرافشانی، گلباران و تعویض پرچم‌های مزار مطهر شهدا در شهرها و روستاهای اردبیل برگزار شد.

دهه مبارک فجر که به‌عنوان «انقلاب اسلامی؛ خودباوری، نهضت علمی و امید به آینده» نام‌گذاری شده است، ترکیبی از آرمان‌گرایی و واقع‌گرایی را پیش‌رو گذاشته است و به‌مثابه‌ قطاری که خودباوری موتور محرکه، نهضت علمی ریل و مسیر آن و امید به آینده لکوموتیو آن است، مسیر موفقیت و پیشرفت را در پیش گرفته است.

راز اقتدار، دوام و پویایی انقلاب و نظام اسلامی در خودباوری جوانان نهفته است و نقش این عنصر در نیل به اهداف بلند بر کسی پوشیده نیست که در این ایام تبیین اهداف و آرمان‌های امام و انقلاب اسلامی اولویت اساسی است چرا که شهدا مکتب عاشورا را ادامه دادند و با خون خود عزت و افتخار را بر ایران اسلامی به ارمغان آوردند.

کارخانه آرتا پیام با اشتغال ۶۰ نفر به صورت مستقیم و با سرمایه‌گذاری ۱۵ میلیارد تومان مرداد ماه سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد، کارخانه شوینده و پاک کننده خانگی و صنعتی شرکت علوم گستر طلایی با سرمایه هفت میلیارد تومان و اشتغال ۶۵ نفر مستقیم تا یک سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

از کارخانه تولید کیک،کلوچه و بیسکویت با اشتغال مستقیم ۱۵۰ نفر در سه فاز با سرمایه گذاری ۴ میلیارد تومان شهریور سال ۱۴۰۰ بهره‌برداری می‌شود و عملیات اجرایی کارخانه تولیدی فوم و مبل با اشتغال ۳۰ نفر آغاز شد.

سجاد انوشیروانی، مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل  نیز در جلسه هماهنگی برگزاری برنامه‌ها و افتتاح‌های دهه فجر در اردبیل گفت: همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیش از ۵۰۰ برنامه ورزشی و حوزه جوانان در استان اردبیل برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: تمهیدات لازم در راستای برگزاری برنامه‌های ورزشی و فرهنگی و حوزه جوانان اولویت اساسی است که با تلاش علاقه‌مندان اجرای این برنامه‌ها در دستور کار است و برگزاری جشنواره آنا و دوچرخه‌سواری و مسابقات متعدد فوتسال و ورزش‌های بومی مبنای کار قرار گرفته است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up