• شناسه خبر : 47186
  • تاریخ انتشار : 14 بهمن 1399 - 12:09

مدیر روابط عمومی فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه گفت: در حال حاضر یک هزار و ۳۰۰ شعبه فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه در کشور فعالیت می‌کنند که در سالجاری شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه در بین ۱۰ شرکت برتر کشور انتخاب شده است.

خرید

ایوب دانشور در مراسم افتتاح چهارمین شعبه فروشگاه رفاه در محله شهریار شهراردبیل اظهار کرد: براساس رتبه‌بندی بین‌المللی شرکت‌های فعال در دنیا از لحاظ سطح فروش و توسعه از حیث اشتغال و فروش محصولات مورد ارزیابی قرار می‌گیرند که در کشورمان نیز ۱۰۰ شرکت برتر در این ارزیابی مورد توجه قرار گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه در بین ۱۰۰ شرکت ایرانی که در بین آنها شرکت‌های خودروسازی، تولید فولاد، کشت و صنعت و حتی بانک‌ها قرار دارند توانسته در زمره ۱۰ شرکت برتر و موفق ایران معرفی شود.

مدیر روابط عمومی فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه افزود: قرار است ۲۶ بهمن‌ماه با حضور مسئولان کشوری و در مرکز همایش‌های صداوسیما ۱۰ شرکت برتر و موفق کشور مورد تجلیل قرار گیرند که فروشگاه رفاه به عنوان یک مجموعه پیشرو در عرصه خرده‌فروشی و تامین نیازمندی‌های مردم در زمره برترین‌ها قرار گرفته است.

دانشور بیان کرد: در حال حاضر شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه طرح توسعه شتابان و ایجاد اشتغال و همچنین تامین مایحتاج مردم را در طول سال برعهده داشته و مردم نیز با اعتماد به فروشگاه‌های رفاه سعی دارند از این مجموعه خرید خود را انجام دهند.

وی ادامه داد: در حال حاضر بیش از یک هزار و ۳۰۰ شعبه فروشگاه رفاه در کشور دایر شده که با تهیه و توزیع ۳ هزار و ۵۰۰ قلم کالای تولید داخل زمینه و فرصت اشتغال ۱۱ هزار نفر را فراهم کرده است.

مدیر تلویزیون اینترنتی رفاه گفت: تا پایان امسال ۵۳ هزار مترمربع به سطح فروش این مجموعه در ۲۱ مرکز استان و مناطق شهرستان‌ها افزوده خواهد شد تا در شرایط بهتر امکان تحقق طرح‌های توسعه‌ای و اشتغالزا در این مجموعه شکل گیرد.

دانشور تصریح کرد: مطالعات نشان می‌دهد که در حال حاضر فروشگاه‌های زنجیره‌ای مختلف تنها ۳۵ درصد ظرفیت فروش و ارائه خدمات را برعهده گرفتند و همچنان ۶۵ درصد ظرفیت خالی در این زمینه وجود دارد که قطعا با توسعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای و برندسازی محصولات عرضه شده بهتر می‌توان نیازمندی شهروندان را تامین کرد.

وی افزود: راه‌اندازی فروشگاه‌های زنجیره‌ای تا سه برابر شرکت‌های بزرگ امکان جذب نیرو و اشتغال را دارند و با فرصتی که در کشور و در فضای رقابتی سالم بین فروشگاه‌های زنجیره‌ای به وجود آمده امیدواریم عرضه باکیفیت محصولات را شاهد باشیم.

مدیر روابط عمومی فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه به ایام پایانی سال و اجرای طرح رفاه ملی اشاره کرد و گفت: کلیه دارندگان کارت بانک ملی با مراجعه به فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه می‌توانند نسبت به خرید راحت اقدام کرده و در کمپین راه‌اندازی شده از ۱۲ بهمن تا ۱۲ فروردین سال آینده با خرید از رفاه از جایزه ۷ دستگاه خودروی برلیانس بهره‌مند شوند.

دانشور در پایان اظهار کرد: در حال حاضر جشنواره برفاره و همچنین طرح حراجستان در سه روز پایانی واول هر ماه در حال انجام است که امیدواریم اجرای این طرح‌ها رضایت هموطنان را به همراه داشته باشد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up