• شناسه خبر : 47202
  • تاریخ انتشار : 14 بهمن 1399 - 02:56

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل نیز بیان کرد: اولویت اساسی فعالیت‌های دینی و فرهنگی مقابله با آسیب‌های اجتماعی است که در این زمینه جزو فعالیت‌های دینی و فرهنگی قرار گرفته است و درصدد هستیم با حل مسائل فرهنگی برنامه‌ریزی‌های اصولی در این زمینه داشته باشیم.

 

حجت‌الاسلام قاسم جعفرزاده، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل نیز بیان کرد: اولویت اساسی فعالیت‌های دینی و فرهنگی مقابله با آسیب‌های اجتماعی است که در این زمینه جزو فعالیت‌های دینی و فرهنگی قرار گرفته است و درصدد هستیم با حل مسائل فرهنگی برنامه‌ریزی‌های اصولی در این زمینه داشته باشیم.

وی تصریح کرد: از ظرفیت ائمه جمعه شهرستان‌ها برای جهش فرهنگی و ایجاد موج فرهنگی و دینی در جامعه استفاده می‌شود و در این زمینه از تجارب و نظرات کارشناسانه دیگران نیز استفاده می‌شود که امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های لازم و اساسی در این زمینه موفق عمل کرده و مشکلات موجود در این زمینه را برطرف کنیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل ادامه داد: دستیابی به اهداف گام دوم انقلاب و پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی مهم‌ترین محوریت‌های نهاد نماز جمعه و سازمان تبلیغات اسلامی در حل بسیاری از مشکلات می‌تواند موفق عمل کرده و ما را در دستیابی به اهداف مورد نظر رهنمون شود.

جعفرزاده اظهار کرد: حفظ و دیانت از ارزش‌های اسلامی اولویت اساسی برای ما است تا بتوانیم با راهبری علمای بزرگ دینی در مسیر ولایتمداری و دفاع از آرمان‌های دینی گام برداشته و به تمامی اهداف خود در این زمینه دست یابیم که این موضوع برای ما مهم و حیاتی است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up