• شناسه خبر : 47232
  • تاریخ انتشار : 15 بهمن 1399 - 01:30

حمید لطف اللهیان از شهرداری به عنوان نهاد متعلق به مردم یاد کرد و افزود: در ۶ سال خدمت به مردم در جایگاه شهرداری اردبیل سعی کردیم تا به عنوان مدیر شهری مطالبات و خواسته‌های مردم را پیگیری کرده و از اجرای پروژه‌های زاید و دهان پرکن خودداری کنیم.

حمید لطف اللهیان

۶۰۰ میلیارد تومان متمم ۹۹ تقدیم شورا می‌شود

وی بیان کرد: در اجرای پروژه‌ها اصول علمی و فنی مورد توجه قرار گرفته و به زودی لایحه متمم ۶۰۰ میلیارد تومانی سال ۹۹ را تقدیم شورا خواهیم کرد.

شهردار اردبیل تصریح کرد: در این ۶ سال به دنبال شناسایی منابع جدید درآمدی برای شهرداری بودیم تا در شان مردم بتوانیم خدماتی را به آنها ارائه کنیم.

لطف‌اللهیان از مرمت عمارت شهرداری، احداث تقاطع‌های غیرهمسطح، پیاده راه عالی قاپو، بازگشایی شهیدگاه، احداث خیابان‌ها و میادین متعدد، راه‌اندازی فرهنگسرای بانوان و سرهنگ اصلانیان، راه‌اندازی ایستگاه آتش‌نشانی میراشرف، همسطح‌سازی آرامستان‌ها، راه‌اندازی رینگ سلامت شورابیل، بازگشایی خیابان‌های اطراف شورابیل، احداث پل‌های عابر پیاده، پارکینگ‌ها و … به عنوان پروژه‌های ماندگار شهرداری اردبیل در ۶ سال اخیر یاد کرد.

وی در پایان گفت: سرانه فضای سبز در اردبیل به بیش از یک متر مربع افزایش یافته و در سال آینده کاشت ۵۰ هزار اصله نهال و گونه‌های مختلف گل‌ها پیش‌بینی شده که امیدواریم با همکاری مدیران شهرداری بتوانیم این طرح‌ها را به سرانجام برسانیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up