• شناسه خبر : 47277
  • تاریخ انتشار : 15 بهمن 1399 - 07:34

گزینه محتمل برای پست شهرداری پارس آباد طی نامه ای به اعضا شورای شهر گفت: با چانه زنی فردی و پنهانی شهردار نمی شوم.

شهرداری پارس آباد

 

اسلام بابایی طی نامه ای به اعضا شورای شهر اظهار داشت: ضمن عرض سلام و ادب خدمت اعضای محترم شورای اسلامی شهر و مردم خوب و فهیم شهر پارس آباد و تشکر ویژه از اعضای محترم شورای اسلامی شهر که از اینجانب جهت قبول مسئولیت شهرداری پارس آباد دعوت به عمل آورده اند.

وی افزود: جهت تنویر افکار عمومی مواردی را که با چهار نفر از اعضای محترم قبل از طرح موضوع صحبت کرده ام به استحضار عموم مردم می رسانم.

بابایی گفت: اینجانب برای تصدی این امر قبل از طرح عمومی مسئله با هیچ یک از اعضای محترم شورا به هر شکلی وارد مذاکره و لابی نشده ام و پیشنهاد راساً از طریق یکی از اعضای محترم شورا بوده است و بعد از طرح موضوع و قبل از طرح در جلسه شورای محترم اسلامی شهر تنها با چهار نفر از اعضا از طریق تلفنی صحبت و حاضر به مذاکره حضوری به صورت فرد به فرد به جهت اعتقاد راسخ به اتحاد و همدلی و جلوگیری از شائبه اختلاف و گسست در مجموعه شورا نشده ام و تنها شرط بنده حضور در جمع هفت نفره شورا بوده است و لاغیر. بزرگوارانی که با بنده تماس و دعوت کرده بودند برای قبول این مسئولیت چندین شرط گذاشته ام که مجدداً یادآوری می کنم.

۱. در صورتی حاضر به قبول مسئولیت هستم که سرپرست محترم شهرداری جناب آقای مهندس جوان به هر دلیلی حاضر به پذیرش این مسئولیت نباشند چرا که در فرصت باقیمانده بهترین و شایسته ترین گزینه همین بزرگوار و در صورت عدم قبول یکی از همکاران خود شهرداری پارس آباد می باشد که دلایل آن برای همه واضح و مبرهن بوده و نیاز به توضیح اضافی نیست.

۲. از بزرگوارانی که با بنده صحبت و دعوت کرده اند خواسته ام که گزینه در سایه صرفاً برای طرح شدن نباشم چرا که بنده حقیر بزرگترین شهرت و آوازه برای خودم را در گمنامی می بینم و لاغیر و اگر قبول مسئولیت میکنم بخاطر مظلومیت این شهر و ظرفیت های پیدا و پنهان که این شهر را لایق بهترین ها کرده است و متاسفانه کارهای نکرده ای که در حوزه ی مدیریت شهری اعم از مبلمان شهری، منابع پایدار درآمدی، طرح های بهبود عبور و مرور شهری، مدیریت پسماند، هدایت آبهای سطحی ، مسائل و مشکلات فرهنگی و اجتماعی و … وجود دارد و به هر دلیل مغفول مانده و توانایی که از خودم در راستای حل این مشکل به جهت تجربیاتم در حوزه های مختلف اجرایی احساس میکنم و اصرار دوستان لایق شهرم به این عرصه قدم گذاشته ام و نه چیز دیگر چرا که عاقل آن است که اندیشه کند فردا را.

۳. از تک تک بزرگواران خواسته ام تمامی گزینه ها را در جلسه هفت نفره دعوت و برنامه های آنان را خواسته و به چالش بکشند تا انتخابی بهتر و شایسته تر صورت گیرد.

۴. شرط اصلی بنده برای خدمتگذاری رای اکثریت قاطع و هفت نفر شورا بوده و به چهار عضو محترم که از بنده دعوت کرده بودند این مسئله را تاکید و گفته ام که حتی با شش رای هم حاضر به پذیرش این مسئولیت نیستم چرا که در فرصت باقیمانده موفقیت شهردار در کسب قاطبه رای اعضای محترم شوراست و از این عزیزان خواسته ام هر عزیزی را به عنوان شهردار انتخاب کنند با هفت رای قاطع انتخاب نمایند.

ضمن احترام به عزیزانی که برای تصدی این مسئولیت دعوت شده اند و نیز تک تک اعضای محترم شورای اسلامی شهر بخاطر لطف و اعتمادشان به این حقیر، اینجانب در ادامه این فرایند هر چهار شرط بالا را برای قبول این مسئولیت یادآوری می کنم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up