• شناسه خبر : 47321
  • تاریخ انتشار : 15 بهمن 1399 - 11:24

مردی که به‌دلیل اختلافات خانوادگی در شرف جدایی از همسرش بود، با حضور در دفتر وکالت دست به جنایتی هولناک زد.

قتل

حوالی ظهر دیروز تیراندازی مرگباری در یک دفتر وکالت در خیابان بنت‌الهدی و درست روبه‌روی ساختمان دادگستری کل استان کرمانشاه رخ داد. رهگذران که با شنیدن صدای شلیک گلوله پلیس را خبر کرده بودند به مأموران گفتند که مردی درحالی‌که یک قبضه کلت کمری در دست داشته وارد دفتر وکالت شده و ۳نفر را هدف گلوله قرار داده است.

تیمی از مأموران به سرعت راهی این محل شدند و در همان ابتدا موفق شدند مرد تیرانداز را که هنوز در محل حضور داشت خلع سلاح و دستگیر کنند. آنها در ادامه با پیکر غرق خون ۲مرد و یک زن روبه‌رو شدند؛ یکی از مردان بر اثر شدت جراحاتی که دیده بود جان باخته بود و مرد و زن جوان هنوز نفس می‌کشیدند که به بیمارستان منتقل شدند.

با دستگیری مرد تیرانداز و تحقیقات اولیه از او معلوم شد که وی بر سر اختلاف و جدایی از همسرش دست به این جنایت زده است.

این مرد از مدتی قبل با همسرش دچار اختلافات شدید شده و این اختلافات باعث شده بود که همسرش تصمیم به جدایی از او بگیرد.

به همین دلیل وی نزد یک وکیل رفته و برای جدایی از شوهرش از او کمک گرفته و پرونده‌ای نیز در این زمینه تشکیل شده بود.

زن جوان برای اینکه به دادگاه ثابت کند که شوهرش صلاحیت ادامه زندگی مشترک با او را ندارد، یک شاهد هم داشت. یکی از آشنایانش که قرار بود شاهد پرونده طلاق آنها باشد.

این زن دیروز به همراه شاهدش راهی دادگستری شدند و قاضی پرونده اظهارات او و شاهد را در پرونده ثبت کرد. آنها پس از خروج از ساختمان دادگستری به دفتر وکیل رفتند که درباره پرونده صحبت کنند اما در همین هنگام شوهر وی که مسلح به کلت کمری بود از راه رسید.

او بی‌آنکه حرفی بزند، لوله اسلحه‌اش را به سمت شاهد پرونده نشانه رفت و با شلیک گلوله به زندگی او پایان داد. پس از آن درحالی‌که فریاد می‌زد، همسرش و وکیل او را هدف گرفت و چند گلوله دیگر هم شلیک کرد که باعث جراحت شدید زن جوان و آقای وکیل شد.

هر دوی آنها با حضور پلیس و اورژانس در محل حادثه به بیمارستان انتقال یافتند اما دقایقی بعد از بیمارستان خبر رسید که این زن و مرد نیز به‌دلیل شدت جراحات وارده جانشان را از دست داده‌اند. به‌گفته دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه، هم‌اکنون متهم به اتهام قتل ۳نفر در بازداشت به سر می‌برد و تحقیقات ویژه درباره این پرونده ادامه دارد.

همشهریدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up