• شناسه خبر : 47350
  • تاریخ انتشار : 16 بهمن 1399 - 02:29

با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) و مسئولان استانی نخستین واحد بخار پروژه سیکل ترکیبی نیروگاه سبلان اردبیل افتتاح شد.

اکبر بهنام جو

اکبر بهنامجو، استاندار اردبیل ظهر امروز در این مراسم اظهار داشت: اقدامات بسیار ارزشمندی توسط سپاه و قرارگاه خاتم در استان اردبیل انجام یافته است که به همین منظور از اهم پروژه‌ها می‌توان به چهاربانده‌سازی محورهای مواصلاتی و توسعه حمل و نقل جاده‌ای اشاره کرد.

وی اظهار کرد: پروژه راه‌آهن اردبیل – میانه نیز از اهم پروژه‌های استان است که با مشارکت قرارگاه خاتم سرعت و روندد خوبی به خود گرفت و بیمارستان یک هزار تخت‌خوابی نیز با هدف تحقق نیازهای مردم در دستور کار قرار گرفته است.

استاندار اردبیل ادامه داد: نیروگاه سیکل ترکیبی سبلان یک ظرفیت بسیار مناسب برای تأمین برق مورد نیاز و سرمایه‌گذاری در این بخش ایجاد خواهد کرد که این موضوع در جذب سرمایه در استان اردبیل نقش اساسی ایفا کرده که نسبت به سال گذشته رشد ۴۵ درصدی داشته است.

وی اظهار کرد: طرح شهید سلیمانی یکی از برنامه‌های اساسی سپاه است که در استان با جدیت ادامه یافته و نقش بزرگ در ایجاد همدلی در بین مردم دارد.

بهنامجو تصریح کرد: احداث صنایع تبدیلی بخش صنعت در منطقه شتاب خوبی به خود گرفته که این موضوع در توسعه صنعت استان تحول بزرگی را ایجاد خواهد کرد و نقش مهمی در محرومیت‌زدایی ایفا می‌کند که این موضوع به عنوان یکی از اولویت‌های اساسی در استان اردبیل است.

وی اظهار کرد: توزیع منابع در مناطق محروم از اهم مواردی است که با هدف محرومیت‌زدایی در مناطق محروم توانسته موفق عمل کرده و مشکلات جامعه را برطرف کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up