• شناسه خبر : 47400
  • تاریخ انتشار : 18 بهمن 1399 - 02:35

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل گفت:با توجه به شیب نرخ جمعیت به سمت سالمندی و اهمیت بخشی به وضعیت سالمندان باید پیگیری و مدنظر قرار گیرد.

سالمند بازنشسته

فریبا محمدلو در جریان دیدار با سرای سالمندان بانوی آفتاب اظهار داشت: هم‌افزایی بین بخشی برای خدمات‌رسانی بیشتر به سالمندان و استفاده این قشر از خدمات عمومی می تواند در بهبود زندگی افراد بالای ۶۰ سال بیانجامد.

وی با بیان اینکه گسترش مراکز روزانه سالمندان می‌تواند به رفاه حال این قشر کمک کند گفت: تعامل و هم‌افزایی بین بخشی دستگاه‌های اجرایی در جهت تسهیل و دسترسی عمومی سالمندان به امکانات را راحت‌تر می‌کند و اطلاع‌رسانی از نحوه خدمات و ارتقاء سطح آگاهی افراد از سیاست های حمایتی باید مورد تاکید قرار گیرد.

محمدلو، ضمن تکریم و قدردانی مقام مادر افزود: ولادت با سعادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها شان و مقام مادران را جلوه‌گر می‌کند.

وی تصریح کرد: مقوله توجه به شرایط سالمندان و تقویت روحیه نشاط و امید افزایی در بین خانواده‌ها باید مورد تاکید قرار گیرد و جایگاه مادران با مهربانی و عطوفت بیشتر همیشه مورد توجه قرار گیرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up