• شناسه خبر : 47416
  • تاریخ انتشار : 18 بهمن 1399 - 07:06

فرمانده انتظامی استان اردبیل گفت: ام ‌دی ‌اف قاچاق ۶ میلیارد ریالی در اردبیل کشف و ضبط شد.

دستگیری

سردار هوشنگ حسینی اظهار داشت: با گزارش ‌های مردمی، ۲۸ تن ام‌ دی ‌اف قاچاق با ارزش ریالی ۶ میلیارد در یک انبار واقع در شهرک صنعتی شماره یک اردبیل توسط ماموران پلیس امنیت اقتصادی کشف و ضبط شد.

وی با بیان اینکه در این عملیات که با هماهنگی دستگاه قضایی انجام شد، یک نفر دستگیر شد، افزود: در پی اجرای امنیت اجتماعی در اردبیل همکاران فرماندهی نیروی انتظامی استان اردبیل تلاش شبانه ‌روزی دارند و در این راستا از هیچگونه تلاشی دریغ نمی ‌کنند.

فرمانده انتظامی استان اردبیل تصریح کرد: اقدامات و نتایج عملکرد و فعالیت ‌های دستگاه قضایی به لحاظ روانی و معنوی در ایجاد و احساس امنیت پایدار بسیار مؤثر است که بهترین هدیه برای مردم و آحاد مختلف جامعه نیز تلقی می ‌شود.

حسینی با اشاره به تحویل متهم به مراجع قضایی بیان کرد: پلیس به صورت شبانه ‌روزی آماده دریافت گزارش ‌های مردمی در رابطه با فعالیت‌ های مجرمانه قاچاقچیان است.

وی افزود: مقابله با سرقت، مقابله با کالای قاچاق، مبارزه با مواد مخدر، مبارزه با ناهنجاری ‌ها و بد اخلاقی ‌های اجتماعی و کاهش تصادف ‌ها از اولویت ‌های پنج گانه انتظامی این استان در سال جاری است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up