• شناسه خبر : 47460
  • تاریخ انتشار : 19 بهمن 1399 - 01:06

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: یکی از نیازهای لازم و ضروری این است که وقایع انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در مدارس اردبیل بازخوانی شود و در این میان استفاده از فضای مجازی به عنوان یک بستر مناسب مورد توجه قرار گیرد.

سپاه

سردار جلیل بابازاده‌قانع صبح امروز در مراسم جشن انقلاب دانش‌آموزان در اردبیل اظهار داشت: هم‌اکنون با توجه به فرصت‌های ایجاد شده در فضای مجازی بر همگان لازم و ضروری است تا دستاوردهای مقدس انقلاب اسلامی را در بستر فضای مجازی در جهان طنین‌انداز کنند.

وی با اشاره به این که نباید هیچ مانع و بهانه‌ای برای ترویج دستاوردهای انقلاب اسلامی داشته باشیم، بیان کرد: با توجه به این که ایثار و فداکاری جوانان در دوران انقلاب اسلامی زمینه‌ساز حماسه‌های بزرگی شد به همین دلیل همین جوانان بودند که باعث شدند تا تمامیت عرضی کشور حفظ شود.

بابازاده ادامه داد: یکی از نیازهای لازم و ضروری این است که وقایع انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در مدارس اردبیل بازخوانی شود و در این میان استفاده از فضای مجازی به عنوان یک بستر مناسب برای تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی مورد توجه واقع شود.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل ادامه داد: عزت، افتدار و عظمت ملت ایران اسلامی در گرو تلاش دانشمندان کشورمان به وجود آمده است چرا که آنان با ابتکارات علمی خود برای نظام مقدس جمهوری اسلامی عزت به ارمغان آورده‌اند و ارزش‌های انقلاب اسلامی را حفظ و صیانت کرده‌اند.

بابازاده‌قانع تصریح کرد: دانش‌آموزان امروزی رسالت خطیر و حساسی بر عهده دارند و آن هم کسب علم و دانش همراه با معرفت‌آموزی است تا بتوانیم در کنار نسل آینده پیشرفت و آبادانی کشورمان را به وجود آورده و از این تلاش مضاعف بهره‌گیری کنیم.

وی اظهار کرد: عملیات کربلای ۵ جزو سخت‌ترین جنگ‌های دوران دفاع مقدس است که جوانان و نوجوانان این مرز و بوم با حماسه‌آفرینی خود در دفاع از مرز و کیان این کشور پیشگام شدند و به رزمندگان روحیه‌ای مضاعف بخشیدند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up