• شناسه خبر : 47510
  • تاریخ انتشار : 20 بهمن 1399 - 02:51

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: در راستای گرامیداشت سالروز عملیات والفجر ۸، نیاز است تا به نقش رزمندگان و یگان‌های عمل کننده از استان اردبیل پرداخته شود و موضوع به صورت تخصصی‌محور بررسی شود.

سپاه

سردار سرتیپ دوم پاسدار جلیل بابازاده قانع پیش از ظهر امروز در دیدار با مدیر‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ‌اردبیل اظهار داشت: در راستای گرامیداشت سالروز عملیات والفجر ۸، نیاز است تا به نقش رزمندگان و یگان‌های عمل کننده از استان اردبیل پرداخته شود و موضوع به صورت تخصصی‌محور بررسی شود.

وی با اشاره به این که برگزاری عملیات دفاع مقدس و نیز اهمیت به این مسئله اولویت‌های اساسی است، گفت: باید بر پایه مستندات و کارهای پژوهشی نسبت به انجام اقدامات لازم در این زمینه پرداخته شود و در این زمینه بازخوانی عملیات و بررسی نقش رزمندگان و یگان‌های عمل کننده از استان اردبیل در دستور کار قرار گرفته است.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل ادامه داد: بازخوانی عملیات توسط پیشکسوتان گامی مهم در تکمیل پرونده استانی عملیات‌ها است که در این زمینه انتظار می‌رود کار تحقیقاتی و مصاحبه‌های فردی انجام شود تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در این زمینه دست یابیم.

بابازاده‌قانع ادامه داد: علاوه بر پرداختن نقش رزمندگان نیاز است به حضور شهیدانی همچون گنجگاهی مورد توجه واقع شود چرا که این شهید نماد غیرت استان و خطه آذربایجان است و باید نحوه شهادت وی و نیز تحقیق درباره شخصیت این شهید والامقام یک اولویت اساسی و مهم است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up