• شناسه خبر : 47512
  • تاریخ انتشار : 20 بهمن 1399 - 02:58

جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه توانمندی‌های سپاه هرروز زیادتر و شگرف‌تر می‌شود، گفت: قابلیت‌های سپاه به کابوس استکبار جهانی تبدیل شده است و این دستاورد ملی به‌هیچ‌وجه قابل مذاکره نیست.

رزمنده سپاه

سردار علی فدوی در آیین افتتاح همزمان ۴۴۵ طرح عمرانی و خدماتی سپاه استان اردبیل در مشگین‌شهر با بیان اینکه عزت و عظمت ایران اسلامی و توانمندی‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هرروز زیادتر و شگرف‌تر شده است، اظهار داشت: ‌این مهم موجب خواری و زبونی دشمنان شده که این تحقق همان وعده الهی است.

وی با ابراز اینکه قابلیت‌های سپاه به کابوس استکبار جهانی تبدیل شده است و این دستاورد ملی به‌هیچ‌وجه قابل مذاکره نیست، افزود:‌ با توجه به این که شعار سپاه خدمت بی‌منت به مردم است، خدمات انجام‌یافته در استان اردبیل شایسته قدردانی است.

فدوی با یادآوری اینکه “امسال در حالی چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن می‌گیریم که پیروزی‌های انقلاب اسلامی در ابعاد مختلف و عرصه‌های گوناگون را شاهدیم و این در سایه الطاف الهی است”، تصریح کرد:‌ آمریکا در طول ۴۲ سال گذشته توطئه‌ها و اقدامات بسیاری ‌علیه ایران اسلامی انجام داد‌ ولی نتوانسته است کاری از پیش ببرد و هیچ پیروزی در طول ۴۲ سال گذشته برای این کشور رقم نخورده است.

جانشین فرمانده‌کل سپاه با تصریح به اینکه آمریکا و هم‌پیمانانش در این چهل و دو سال، هرچه در توان داشتند علیه انقلاب اسلامی به‌کار بستند، تأکید کرد: امدادهای الهی کنار عمل به تکلیف باعث شد مردم ایران اسلامی بر دشمنان پیروز شوند و توطئه‌های آنان را خنثی کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس به‌ویژه ۶۱۰ شهید شهرستان گرمی خاطرنشان کرد: شهرستان مرادلو با تقدیم ۶۶ شهید نقش مهمی در پیروزی انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس داشت.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up