• شناسه خبر : 47516
  • تاریخ انتشار : 20 بهمن 1399 - 02:40

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: پروژه‌های عمرانی و محرومیت‌زدایی بسیج با همکاری خیرین، نهادها و ارگانهای دولتی در سراسر استان پیگیری و اجرایی شدند.

پروژه عمرانی

سردار جلیل بابازاده قانع در مراسم افتتاحیه پروژه‌های محرومیت‌زدایی مشگین‌شهر اظهار داشت: پروژه‌های عمرانی و محرومیت‌زدایی بسیج با همکاری خیرین، نهادها و ارگانهای دولتی در سراسر استان پیگیری و اجرایی شدند.

وی به سفر سردار سلامی فرمانده سپاه پاسداران به استان اردبیل اشاره کرد و گفت: در این سفر ۹ پروژه تعریف شده بود که سال گذشته به دلیل عدم تامین منابع مالی با مشکلاتی روبه رو بودیم که بسیاری از این پروژه‌ها امروز با همکاری مردم و نهادها به بهره‌برداری می‌رسد.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) به بیمارستان ۹۶ تختخوابی شهرستان اردبیل و درمانگاه شهرستان گرمی اشاره کرد و گفت: این دو پروژه به دلیل کمبود اعتبار فعلاً در حال رکود است ولی سایر پروژه‌ها به پایان رسیده و آماده بهره‌برداری است.

وی با بیان اینکه استخر سرپوشیده شهرستان پارس‌آباد در هفته دفاع مقدس به بهره‌برداری رسیده است، گفت: پمپ بنزین ستاد و سه ساختماد مربوط به صالحین که با ۲۵ درصد پیشرفت متوقف شده بود امروز آماده بهره‌برداری است.

بابازاده افتتاح پروژه‌های محرومیت‌زدایی در استان اردبیل را نتیجه ایثار و روحیه جهادی بسیجیان عنوان کرد و گفت: با کمک‌های ‌خیرین و جهادگران ۶۱ سالن صالحین و ۱۰ سالن ۹دی با هزینه‌ای در حدود ۵۱ میلیارد تومان در استان اردبیل آماده افتتاح و بهره‌برداری است.

وی از افتتاح پروژه‌های محرومیت‌زدایی در حوزه‌های مقاومت عنبران و شهرستان‌های نمین و سرعین خبرداد و گفت: ۱۵ پروژه نیز در این مناطق طی سالهای ۹۸ تا ۹۹ اجرا شده و آماده بهره‌برداری است.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) به ابعاد مختلف خدمت رسانی به مردم استان اردبیل اشاره کرد و گفت: علاوه بر راه سازی و اعزام ۲هزار زائر به مشهد مقدس، در امر اشتغالزایی نیز ۲۱۰ هکتار مزرعه کشاورزی را سامان داده و در بخش سلامت نیز با طرح شهید حاج قاسم سلیمانی بیش از ۹۷درصد جمعیت استان اردبیل توسط بسیجیان غربالگری شده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up