• شناسه خبر : 47522
  • تاریخ انتشار : 20 بهمن 1399 - 02:20

مشاور عالی و دستیار ویژه رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: خدمت‌رسانی به ایثارگران با رویکرد توانمندسازی در دستور کار است و در این زمینه اهمیت به ارائه خدمات برای ما حائز اهمیت اساسی است.

شهید

محبوب شهبازی ظهر امروز در جلسه شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل اظهار داشت: خدمت‌رسانی به ایثارگران با رویکرد توانمندسازی در دستور کار است و در این زمینه اهمیت به ارائه خدمات برای ما حائز اهمیت اساسی است.

وی با اشاره به این که استان اردبیل دارای نیروهای انسانی توانمند و مؤمن است، بیان کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به عنوان مأموریت اصلی بنیاد شهید و امور ایثارگران اولویت اساسی است که در این زمینه رویکرد فرهنگی با هدف ارائه خدمات و ایجاد احساس عزت برای آنان همگام باشد.

مشاور عالی و دستیار ویژه رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: توانمندسازی جامعه ایثارگری با هدف قدردانی از جامعه ایثارگری برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مورد توجه است و برخورد در برابر ایثارگران باید همراه با احترام باشد تا احساس آرامش در بین آنان پایدار باشد.

شهبازی ادامه داد: قدردانی از جامعه ایثارگری معامله با خداوند است و در این زمینه دفاع از ارزش‌ها و باورهای مقدس انقلاب اسلامی یک اولویت اساسی است و در این زمینه نیاز است تا حمایت‌های لازم از آنان انجام یابد تا بتوانیم آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی را در جامعه محقق کنیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up