• شناسه خبر : 47610
  • تاریخ انتشار : 21 بهمن 1399 - 02:07

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: در حال حاضر ۳۰ پروژه نیمه‌تمام در استان داریم که نیازمند بودجه برای اتمام است و ۱۴ پروژه از این میان می‌تواند با کمک وزارت ورزشی در ماه‌های آینده به بهره‌برداری برسد.

سالن ورزشی

سجاد انوشیروانی ظهر امروز در آئین افتتاحیه سالن سرپوشیده دو و میدانی مجموعه ورزشی علی دایی اردبیل اظهار داشت: سالن سرپوشیده دو و میدانی مجموعه ورزشی علی دایی بهترین نمونه این نوع سالن‌ها در کشور است که قسمت عمده عملیاتی این سالن سرپوشیده در چهار سال اخیر انجام شده است.

وی بیان کرد: میانگین سرانه ورزش استان نیم متر مربع است که با افتتاح چنین فضاهای ورزشی برای افزایش این مقدار در تلاش هستیم و قطعا کمک وزیر ورزش در این راستا لازم است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل ادامه داد: همزمان با سالن سرپوشیده دو و میدانی، ۸ پروژه ورزشی دیگر را هم در ایام دهه فجر آماده افتتاح کردیم و در شهرستان‌های مختلف استان به بهره‌برداری رسید.

انوشیروانی تصریح کرد: در حال حاضر ۳۰ پروژه نیمه‌تمام در استان داریم که نیازمند بودجه برای اتمام است و ۱۴ پروژه از این میان می‌تواند با کمک وزارت ورزشی در ماه‌های آینده به بهره‌برداری برسد.

وی اظهار کرد: در بحث استادیوم علی دایی از پیگیری‌های استاندار و نمایندگان استان تشکر می‌کنم و امیدواریم با کمک وزیر محترم بازسازی استادیوم ۲۰ هزار نفری این مجموعه اتفاق بیفتد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up