• شناسه خبر : 47612
  • تاریخ انتشار : 21 بهمن 1399 - 02:12

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل با اعلام برنامه‌های راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در اردبیل گفت: امسال متفاوت‌تر از سال‌های گذشته با مشارکت اعضای خانواده‌ها راهپیمایی ۲۲ بهمن به صورت خودرویی و موتوری برگزار می‌شود.

راهپیمایی انقلابی

حجت‌الاسلام حسن باقری ظهر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی «علی نیکزاد» نائب رئیس مجلس و نماینده منتخب اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی سخنران ویژه روز ۲۲ بهمن ماه در اردبیل خواهد بود.

وی بیان کرد: این آئین در میدان ارتش با حضور مسئولان و مدیران ارشد استان به صورت محدود برگزار می‌شود و سپس راهپیمایی خودرویی و موتوری ۲۲ بهمن آغاز خواهد شد.

باقری تصریح کرد: طبق تمهیدات و هماهنگی‌های به عمل آمده امسال متفاوت‌تر از سال‌های گذشته با مشارکت اعضای خانواده‌ها راهپیمایی ۲۲ بهمن به صورت خودرویی و موتوری برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: برنامه‌ریزی در راستای گرامیداشت دهه فجر در استان‌ها شروع شده و سعی و تلاش ما بر این است که بتوانیم در قالب ۲۱ کارگروه اقدامات لازم برای برگزاری برنامه‌های دهه فجر را به شکل مناسب و قابل قبول انجام دهیم که تدوین و تهیه شده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: برنامه‌های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی امسال متفاوت‌تر از سال‌های گذشته در نظر گرفته شده که به همین منظور انتظار می‌رود به جای تعطیل کردن مراسمات در راستای برگزاری غیرحضوری و استفاده از بستر فضای مجازی اقدام شود.

باقری ادامه داد: برگزاری برنامه‌ها به صورت نمادین با حضور افراد کم‌تر نیازمند رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی است که امسال درصدد هستیم به صورت محله‌محور در راستای برگزاری این برنامه‌ها گام برداشته و بحث سلامت و مردمی بودن را در اجرای برنامه‌ها در نظر بگیریم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up