• شناسه خبر : 47614
  • تاریخ انتشار : 21 بهمن 1399 - 02:33

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: هدف اصلی اجرای این طرح تولید و تأمین مسکن است که برای حمایت از دهک‌های پایین جامعه در نظر گرفته شده که این افراد شامل کارگران، افراد فاقد شغل و کارمندان واجد شرایط هستند.

صدیف بدری

صدیف بدری اظهار داشت: در راستای بهبود وضعیت تأمین مسکن برای بهبود شرایط بازار مسکن اقدامات خوبی انجام یافته و مطالعات کارشناسی در این زمینه انجام یافته که بررسی این جزئیات در دستور کار است و هدف اصلی طرح جهش تولید و تأمین مسکن برخورداری افراد واجد شرایط از خانه است.

وی با اشاره به این که اجرای این طرح به تصویب نمایندگان رسیده است، بیان کرد: سالانه تولید یک میلیون واحد مسکونی در کشور جزو طرح جامع مسکن محسوب می‌شود که در این زمینه وزارت راه و شهرسازی همکاری‌های لازم را داشته باشد و در این زمینه سیاستگذاری و راهبری‌های لازم برای نظارت بر اجرای قوانین در دستور کار است.

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: هدف اصلی اجرای این طرح تولید و تأمین مسکن است که برای حمایت از دهک‌های پایین جامعه در نظر گرفته شده که این افراد شامل کارگران، افراد فاقد شغل و کارمندان واجد شرایط هستند که حمایت و ساماندهی‌های لازم برای عرضه و تولید مسکن با ارائه زمین رایگان و تسهیلات مناسب به این قشر در دستور کار است.

بدری تصریح کرد: ارائه خدمات مطلوب و تأمین هزینه‌های زیربنایی از محل صندوق ملی مسکن اقداماتی است در این زمینه در دستور کار قرار گرفته و مالیات بر عایدی سرمایه در حوزه مسکن در آینده تصویب می‌شود که گامی مهم و مؤثر در تولید مسکن برمی‌دارددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up