• شناسه خبر : 47617
  • تاریخ انتشار : 22 بهمن 1399 - 11:24

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکل دیرینه اجرای طرح فاضلاب شهر نمین مرتفع شد.

فاضلاب

 

صدیف بدری در رابطه با پروژه های عمران ‌شهری نمین با تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، اظهار داشت: مشکل دیرینه اجرای طرح فاضلاب شهر نمین هم خوشبختانه مرتفع شده و تلاش کردیم با پای کار آوردن و مشارکت بانک مسکن در تامین اعتبارات طرح مذکور، مشکلی در تامین اعتبار باقی نماند.

وی ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های استاندار اردبیل و شهردار و شورای شهر نمین در روند رو ‌به‌ رشد عمران و آبادانی این شهرستان افزود: شهر نمین بایستی خود را نمایان کرده و با توجه ویژه استاندار توان توسعه شهری تا جوار اتوبان را داشته باشد تا برخی مشکلات موجود در این زمینه مرتفع شود.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پتانسیل توسعه شهرستان نمین به‌ لحاظ موقعیت گردشگری و صنعتی آن بسیار بالاست و رشد شهرستان رو به جلو بوده، افزود: اجرای زیبا و اصولی خیابان ساحلی نمونه ‌ای از اقدامات مهم و قابل تحسین شهرداری و شورای شهر نمین است و نمایندگان هم در راستای کمک به این روند در کنار مردم شریف شهرستان خواهیم بود.

بدری تصریح کرد: اجرای تونل دوم حیران هم از دیگر اقدامات عمرانی فعال در محدوده شهرستان نمین است که فرصتی برای کل استان محسوب می ‌شود و عملیات اجرایی آن با سرعت در حال اجراست.

وی افزود: سد عنبران به ‌عنوان پروژه ‌ای معیشت ‌محور و موثر در شتاب‌بخشی به روند توسعه به‌ خصوص در بخش کشاورزی شهرستان نمین از دیگر طرح های مهم در حال اجرا در این شهرستان فرهنگ‌ دوست است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up