• شناسه خبر : 47619
  • تاریخ انتشار : 22 بهمن 1399 - 11:08

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: انقلاب اسلامی برگرفته از احکام نورانی اسلام است.

راهپیمایی

 

علی نیکزاد در مراسم راهپیمایی ضمن گرامیداشت ۲۲ بهمن اظهار داشت: انقلاب اسلامی نوعی جدید از حکومت در دنیا برگرفته از احکام نورانی اسلام نه اسلام سعودی بلکه اسلام ناب محمدی با ویژگی‌های انسانی است.

وی افزود: انقلاب اسلامی در سپهر سیاسی دنیا تاثیرگذار است و به ویژگی‌های ولایت فقیه و آرمان‌ها وفادار است اما جفا هست که انقلاب اسلامی را با رژیم پهلوی مورد مقایسه قرار دهند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی بیان کرد: انقلاب اسلامی را باید با حکومت علی(ع) مورد مقایسه قرار دهند و این حکومت بتواند خود را به ویژگی‌های حکومت علی نزدیک کند اما مقایسه با رژیم سر تا پا کثیف پهلوی ناعادلانه است.

نیکزاد با بیان اینکه انقلاب اسلامی تحولی بزرگ و عظیم و روبه جلو است، افزود: از زمان شیوع انقلاب اسلامی دشمن با استکبار جهانی در حال ریشه‌کنی این انقلاب است اما با وجود سردارانی همچون سردار سلیمانی موفق نشده و نخواهد شد.

وی با بیان اینکه حکومت انقلاب اسلامی برای تمام دنیا زبانزد است و برای آزادگان دنیا تکیه‌گاه است، گفت: امریکا عظمت مردم ایران را درک نکرده و نخواهد کرد و با آنکه فکر می‌کنند با دسیسه و فتنه می‌توانند ملت ایران را بهم بریزند که این طرز تفکر اشتباه است زیرا این مردم حسینی باطل السحر هستند.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تنها مقام ولایت فقیه توانسته است ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی را حفظ کند و دولت، مجلس و قوه قضائیه اقداماتی در این راستا انجام داده‌اند اما اصل کلمه آرمان‌های انقلاب اسلامی را به پیش نبرده‌اند.

نیکزاد با اشاره به اینکه امریکا رو به افول است این یک مقایسه و شرط بی مطق نیست، افزود: مردم انقلابی شما ولی نعمتان انقلاب هستید بنابراین اگر اسلامی زنده است و در مقاومت حرف اول را می زند بدانید به برکت وجود مردم فهیم و خودباور انقلاب اسلامی است.

وی افزود: دلیل اینکه مقام معظم رهبری گام دوم انقلاب اسلامی را برای جوانان ارائه می‌کند این است که ما از آرمان‌های انقلاب اسلامی دور می‌شویم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up