• شناسه خبر : 47692
  • تاریخ انتشار : 23 بهمن 1399 - 04:01

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: سالن های ورزشی استان تعیین تکلیف شوند.

کارگرساختمان

نماینده شهرستان ‌های خلخال و کوثر در مجلس هم گفت: طرح‌ ها یی که بر اساس آمایش سرزمین نبودند، اعتبار مورد نیاز آنها تخصیص نیافته است یا به دلیل تمرکز گرایی مورد توجه قرار نداشتند ناتمام مانده ‌اند که انتظار می ‌رود از جمله سه سالن ورزشی از این دست در جنوب استان اردبیل تعیین تکلیف شود.

سید غنی نظری با اشاره به بودجه ۴۵ هزار میلیارد ریال پیشنهادی دولت برای حوزه ورزش و جوانان در سال آینده و آمادگی مجلس برای افزایش این مبلغ افزود: ایران محدود به تهران نیست و باید سایر نقاط نیز مورد توجه قرار گیرند.

وی بیان کرد: برخی سالن‌ ها ساخته شده اما پست سازمانی در این راستا تعریف نشده است و از این رو در زمینه تامین نیروی انسانی و نگهداری با مشکل رو به ‌رو می ‌شوند؛ نیروهای به‌ کار گرفته شده نیز تکلیف شان مشخص نیست و بیشتر حق الزحمه ‌ای یا فصل پنجمی هستند که باید از سوی دولت و مجلس کمک شوند تا در بودجه سال آینده دیده شوند.

نماینده شهرستان ‌های خلخال و کوثر اضافه کرد: وزیران ورزش و جوانان و فرهنگ و ارشاد اسلامی پولی در اختیار دارند که سایر وزیران از آن مستثنا هستند و هر جا مبلغی کمک کنند، بر اساس ماده ۷۱ قانون محاسبات هزینه قطعی تلقی می ‌شود؛ از این رو حاضریم کمک کنیم این مبلغ افزایش یابد به شرطی که وزیر محترم نیز مبلغ هزینه ‌کرد در استان ‌هایی مانند اردبیل را افزایش دهند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up