• شناسه خبر : 47726
  • تاریخ انتشار : 23 بهمن 1399 - 11:20

زن جوان که با دلبری وارد اتاقک نگهبانی شده بود با بیهوش کردن مرد نگهبان نقشه سرقت را به اجرا گذاشت.

حوادث

زن فریبکار به بهانه دوستی وارد اتاقک نگهبانی ساختمان نیمه کاره شد و با دادن یک قرص به مرد نگهبان سناریوی سرقت را به اجرا گذاشت.

سرهنگ کارآگاه “علی عزیزخانی” رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران گفت: ۲۶ آذر ماه پرونده ای با موضوع سرقت به عنف از اماکن خصوصی به پایگاه هشتم پلیس آگاهی دریافت که در تحقیقات انجام شده شاکی اظهار داشت: نگهبان ساختمان نیمه کاره ام توسط افرادی ناشناس بیهوش شده و مقادیری اموال شامل لوازم ساختمانی، ۳ میلیون تومان وجه نقد و گوشی تلفن همراه وی جمعا به ارزش تقریبی ۲۵۰ میلیون تومان سرقت شده است .

سرقت به شیوه بیهوش کردن نگهبان ساختمان

وی با اشاره به اینکه پس از وصول پرونده به پایگاه، مراتب رسیدگی به آن در دستور کار تیم مبارزه با سرقت بعنف پایگاه قرار گرفت و پس از اعزام به محل با تحقیقات میدانی و بررسی دوربین های مداربسته، تصاویر سارقان(یک نفر خانم و یک نفر آقا) به دست آمد، گفت: و با تحقیق از نگهبان ساختمان وی عنوان داشت خانمی به در ساختمان مراجعه و اعلام کرد با حسن که همکار من است کار دارد و بدون اینکه از من اجازه بگیرد وارد ساختمان شد و وانمود کرد که قصد دارد با من رابطه دوستی برقرارکند.

رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی ابراز داشت : متهم پس از گذشت مدت کوتاهی یک عدد قرص که همراه داشت به من داد و پس از مصرف آن خوابم برد و بیهوش شدم و دیگر متوجه چیزی نشدم. با توجه به تحقیقات انجام شده مشخص شد متهمه قبلاً نیز به بهانه ارتباط با کارگرهای ساختمان به محل تردد داشته است .

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد : با انجام اقدامات پلیسی مریم که دارای یک فقره سابقه کیفری در زمینه سرقت بود شناسایی شد. در ادامه با هماهنگی قضایی و اخذ دستور دستگیری از بازپرس شعبه اول دادسرای ناحیه ۳۴ تهران با انجام اقدامات اطلاعاتی در محل سکونتش دستگیر و در بازجویی و مواجهه با نگهبان ساختمان و البته با توجه به مستندات موجود، ناگزیر به سرقت به شیوه بیهوشی اعتراف کرد و افزود: سرقت را با همدستی شخصی به نام محمد انجام است.

سرهنگ کارآگاه عزیزخانی افزود : با تلاش کارآگاهان محمد نیز دستگیر و در بازرسی از محل سکونت وی تعدادی از اموال مالباخته به ارزش حدود ۲ میلیارد ریال کشف و به مالباخته مسترد شد.

رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی در پایان گفت : با توجه به نوع و شیوه سرقت انجام شده، احتمال وجود وقوعات مشابه دیگر که متهمان با ایجاد طرح دوستی و اغفال نگهبان ساختمان های نیمه کاره اقدام به سرقت کرده باشند، متصور می باشد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up