• شناسه خبر : 47734
  • تاریخ انتشار : 23 بهمن 1399 - 11:52

با تعبیر خواب خامه ،تعبیر خواب خوردن خامه، تعبیر خواب خریدن خامه ،تعبیر خواب گرفتن خامه از دیگری و دادن خامه به دیگری همراه ما باشید.

تعبیر خواب

به دلیل اینکه دیدن خواب های مختلف دست خود انسان نیست پس او را به دلیل دیدن خواب مجازات نمی کنند.درقسمت زیر تعبیر خواب خامه را قرار داده ایم دیدن خامه در خواب خوب نیست هرچند که خودش غذای خوشمزه و مفیدی است.خوردن خامه نیز در خواب خوب نیست غمی به شما میرسد که دستتان را می سوزاند.می توانید تعبیر خواب خامه ی ما را در سایت پرشین وی بخوانید.

خامه به معنی قلم امروز در زبان محاوره فارسی به کار گرفته نمی شود. قلم را نیز در حرف ـ ق ـ نوشته ام. این خامه به معنی یکی از مشتقات شیر مطرح است که در خواب غم و رنج و سوختن دل تعبیر می شود.دیدنش در خواب نیکو نیست اگر چه خودش غذایی است مقوی و خوشمزه.

تعبیر خواب خوردن خامه

اگر در خواب ببینید که خامه می خورید غمی برای شما می رسد که دستتان را می سوزاند. چون خامه چکیده و فشرده شیر است و در خواب های ما به رقیق ترین و حساس ترین عواطف ما اشاره می کند.

تعبیر خواب خریدن خامه

خریدن خامه نیز همین تعبیر را دارد. تعارف خامه به دیگران ناراحتی است چنانچه ببینید کسی برای شما خامه آورد غمی برای شما تحفه می آورد که همان حالت خریدن و خوردن خامه را دارد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up