• شناسه خبر : 47754
  • تاریخ انتشار : 24 بهمن 1399 - 12:42

به گفته مهدی ارجمند بودجه سال ۹۸ دومیلیارد و بیست میلیون تومان ، بود و برای بودجه سال آینده دو میلیارد و پانصد و نود میلیون تومان پیش‌بینی شده است.

بودجه

مهمترین اظهارات مهدی ارجمند شهردار ایردموسی در نشست خبری :

– این شهر با توجه به فاصله ۱۰ کیلومتری با مرکز استان و فاصله بسیار نزدیک با شهر توریستی سرعین، در یک مسیر مستعد گردشگری واقع است که چشم انداز روشنی را برای آینده این خطه متصور است.

– شهرداری در راستای معرفی فرهنگ و ظرفیت ایردموسی همایش ایردموسی شناسی را برگزار می کند.

– معابر شهری ایردموسی در حدود ۲۰۰ هزار متر مربع می باشد که تاکنون حدود ۳۰ هزار متر مربع تحت پوشش روکش آسفالت و سنگ‌فرش قرار گرفته شده است.

– بهبود و بهسازی معابر شهری یکی از چالش‌های شهر ایردموسی می باشد.

-در طول ۶ ماه اخیر در حدود ۲ هزار متر (طول) جدول‌کشی انجام شده است و ۳ هزار متر مربع آسفالت ریزی شده است.

– پروژه ساختمان شهرداری در زمین ۱۲۰۰ متر مربع و در دو طبقه و و هزار متر مربع زیر‌بنای مفید احداث خواهد شد.

همزمان با دهه مبارک فجر و به برکت انقلاب شکوهمند اسلامی عملیات احداث ساختمان شهرداری ایردموسی روز دوشنبه بیستم بهمن ماه، با حضور مسئولین استانی و شهرستانی شروع می شود.

– این ساختمان با زیر بنای ۱۰۰۰ مترمربع شامل فضاهای اداری ، سالن اجتماعات ، اشیانه آتش نشانی و … با طراحی بسیار زیبا و براورد ریالی اولیه ۲ میلیارد و نهصد میلیون تومان اجرا خواهد شد.

– در طراحی این ساختمان سعی شده است تا بر اساس معماری ایرانی و اسلامی، قدمت تاریخی و غنای فرهنگی شهر ایردموسی به طور ملموسی لحاظ شود.

– این طرح در زمینی به مساحت ۱۲۰۰ مترمربع اجرا خواهد شد که به همت اعضای محترم شورای اسلامی شهر ایردموسی و توسط اهالی شریف ایردموسی اهدا شده است‌.

-بودجه سال قبل دومیلیارد و بیست میلیون تومان ، ۱۰۰ درصد محقق شده است و بودجه سال آینده دو میلیارد و پانصد و نود میلیون تومان پیش‌بینی شده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up