• شناسه خبر : 48012
  • تاریخ انتشار : 27 بهمن 1399 - 12:00

فرمانده انتظامی خلخال از شناسایی و دستگیری سارقان حرفه‌ای منازل مسکونی این شهرستان و استرداد اموال به سرقت رفته مالباختگان خبر داد.

دستگیری مجرم

 

سرهنگ سید هادی موسوی اظهار کرد: بدنبال افزایش جرایم سرقت از منازل خلخال موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی قرار گرفته و کارآگاهان ویژه پلیس آگاهی ۲ سارق حرفه ‌ای سابقه ‌دار را شناسایی و در عملیات ویژه پلیسی دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه اموال مسروقه به سرقت رفته از منازل این ۲ سارق کشف شده است، افزود: سارقان در تحقیقات و بازجویی و در مواجهه با مستندات کشف شده پلیس به بیش از هفت مورد سرقت اعتراف کردند.

سرهنگ موسوی گفت: برای هر ۲ سارق پرونده قضایی تشکیل و با دستور مقام قضایی شهرستان خلخال اموال مال‌ باختگان به آنان بازگردانده شد.

فرمانده انتظامی خلخال همچنین به کشف و ضبط پنج قبضه سلاح شکاری غیرمجاز در این شهرستان اشاره کرد و افزود: با هدف پیشگیری از اعمال مجرمانه و با هماهنگی مقام قضایی، در چند عملیات از سوی ماموران فرماندهی انتظامی خلخال، این سلاح ‌ها کشف و ضبط شد.

وی با بیان اینکه نگهداری و خرید فروش سلاح و مهمات به هر طریق ممکن جزو جرایم مجرمانه بوده و پلیس مطابق قانون و مقررات برخورد خواهد کرد، ادامه داد: شهروندان در صورت اطلاع از نگهداری سلاح و مهمات غیرمجاز موارد را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

سرهنگ موسوی با اشاره به اهمیت همکاری مردم و پلیس در تامین امنیت پایدار در جامعه بیان کرد: لازمه داشتن جامعه ‌ای امن همکاری همه‌ جانبه مردم با پلیس در شناسایی اعمال مجرمانه بوده و نیروی انتظامی از وجود همکاری مردم با پلیس برای داشتن شهری آرام و تامین امنیت استقبال می ‌کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up