• شناسه خبر : 48018
  • تاریخ انتشار : 27 بهمن 1399 - 12:20

رئیس اداره میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی خلخال از نامهربانی برخی مسئولان به طرح‌ های پیشنهادی در حوزه گردشگری خلخال انتقاد کرد.

 

مسافر گردشگر

 

علی درویشی در جلسه شورای ترافیک خلخال افزود: این اعتبار با تخصیص ۱۰۰ درصدی صرف تامین زیرساخت ‌های موردنیاز طرح ‌های سرمایه ‌گذاری گردشگری خلخال از جمله اجرای طرح ایمنی راه خلخال به ماسوله ، ادامه پروژه راه گردشگری خلخال – ماسال در استان گیلان و ایجاد راه مناسب برای دسترسی گردشگران به منطقه نمونه گردشگری و تفرجگاه ازناو خلخال خواهد شد.

وی اظهار کرد: اعتبار یاد شده علاوه بر اعتباراتی است که از سوی فرمانداری و از محل اعتبارات استانی برای ایجاد زیر ساخت‌ های گردشگری موردنیاز خلخال در سال جاری لحاظ شده است.

رئیس اداره میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی خلخال همچنین افزود: شهرستان خلخال ظرفیت ‌های بالایی در بخش گردشگری دارد که با جذب اعتبارات لازم تلاش می‌ کنیم تا زمینه برای بهره‌ مندی هر چه بیشتر از این ظرفیت ‌ها در راستای توسعه استان و افزایش اشتغال در این بخش را فراهم کنیم.

درویشی ارائه تسهیلات بانکی به سرمایه‌ گذاران طرح ‌های گردشگری منطقه را گامی در راستای رونق بخش گردشگری شهرستان دانست و بیان کرد: پرداخت بموقع تسهیلات بانکی به متقاضیان طرح ‌های گردشگری از جمله برنامه‌ های مهم در بخش گردشگری تامین زیر ساخت ‌ها است.

وی با انتقاد از نامهربانی برخی مسئولان به طرح ‌های پیشنهادی در حوزه گردشگری گفت: برغم تلاش اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان برای جلب نظر سرمایه ‌گذاران ۹۵ درصد از استعلامات مربوط به راه ‌اندازی طرح ‌های پیشنهادی از سوی متقاضیان سرمایه‌ گذاری اجرای طرح‌ های اقامتگاه‌ های بین‌ راهی از سوی اداره راهداری و حمل و نقل جاده ‌ای با نظر مخالف و منفی رد می ‌شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up