سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان پارس آباد گفت: 175 برنامه مختلف فرهنگی و ورزشی در دهه مبارک فجر سالروز پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد.

،سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان پارس آباد گفت : ۱۷۵ برنامه فرهنگی ورزشی به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در این شهرستان همزمان با دهه فجر و با رعایت کلیه دستور العمل ها و پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
یوسف محمدی اظهار داشت: دهه فجر یادآور خاطرات و ارزش‌های والایی بوده و دستاوردهای انقلاب اسلامی بسیار ارزشمند است و روز به روز تجلی آن بیشتر و فراگیرتر می‌شود.
وی بزرگ‌ترین مزیت انقلاب اسلامی بر سایر حکومت‌های دنیا را همراهی و پشتیبانی مسئولان و مردم با یکدیگر دانست و اظهار کرد: ایمان، اراده و تقوای الهی از جمله عوامل مهم پیروزی انقلاب اسلامی بود که آن را در جهان جاودانه کرده است.
وی بر برگزاری هرچه با شکوه‌تر برنامه‌ها و آئین دهه فجر با رعایت کلیه دستور العمل ها و پروتکل های بهداشتی تأکید کرد و گفت: برگزاری برنامه‌های دهه فجر امسال نسبت به سال‌های گذشته منسجم‌تر و در راستای انتقال دستاوردهای مهم انقلاب به نسل جوان برگزارشد.
وی در ادامه به مهمترین برنامه‌های فرهنگی و ورزشی این اداره اشاره کرد و گفت: رژه دوچرخه سواران مصادف با نخستین روز دهه مبارک فجر با حضور پر شور دوچرخه سواران برگزار شد. همچنین همایش ورز ش صبحگاهی ،مسابقات مختلف ورزشی و جشنواره بازیهای بومی و محلی در سطح شهرستان برگزار شد.
سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان همچنین به برنامه‌های فرهنگی ورزشی ویژه بانوان اشاره کرد و افزود: در دهه مبارک فجر ۴۶ برنامه فرهنگی ورزشی ویژه بانوان در سطح شهرستان برگزار شد. که از مهمترین آنها می توان به طرح ملی پارک گام و جشنواره ملی طرح اوقات فراغت مادران ودختران و طرح ملی گردشگری و جشنواره دا اشاره کرد که با استقبال پر شور بانوان روبرو شد.
محمدی تصریح کرد: عطرافشانی قبور مطهر شهداء، برگزاری مسابقات فوتسال، والیبال، تنیس روی میز، بدمینتون و کوهپیمایی، دیدار با خانواده‌های معظم شهدای ورزشکار ،جانباز ورزشکار و حضور سازمان‌یافته ورزشکاران در نمازجمعه از دیگر برنامه‌های اجرا شده کمیته ورزش و جوانان شهرستان در دهه مبارک فجر بود.

  پرینت

https://shahrkhan.ir/48035